Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Rekordní návštěvnost na Vodafone kluzišti v Ostravě

09. ledna 2007

Tuto sezónu si přišlo zabruslit na Vodafone kluziště v centru Ostravy rekordních 18.438 lidí, což je o 58 % více než v roce 2005. Díky rekordně vysoké návštěvnosti se podařilo vybrat 19.000,- Kč, které Nadace Vodafone věnuje na podporu vybraných nízkoprahových klubů. V Ostravě na Jiráskově náměstí se kluziště otevřelo 1.

Tuto sezónu si přišlo zabruslit na Vodafone kluziště v centru Ostravy rekordních 18.438 lidí, což je o 58 % více než v roce 2005. Díky rekordně vysoké návštěvnosti se podařilo vybrat 19.000,- Kč, které Nadace Vodafone věnuje na podporu vybraných nízkoprahových klubů.

V Ostravě na Jiráskově náměstí se kluziště otevřelo 1. prosince 2006 a v provozu bylo až do 1. ledna 2007. Návštěvnost zde dosáhla 18.438 lidí, což je v porovnání s rokem 2005, kdy si přišlo zabruslit 11.690 lidí, téměř 58 % nárůst. V roce 2004 bylo na ostravském kluzišti napočítáno 13.487 bruslařů (2006/2004 – téměř 37 % nárůst ).

„Díky rekordně vysoké návštěvnosti bylo prostřednictvím půjčovného bruslí v Ostravě vybráno 19.000,- Kč, které Nadace Vodafone věnuje na podporu vybraných ostravských nízkoprahových klubů: Bunkr, Klub Nezbeda a OÁZA“, říká Inga Kaškelyte, ředitelka Nadace Vodafone ČR. „Těší nás, že i přes nepřízeň počasí Vodafone zpříjemnil lidem Vánoční svátky a konec roku“.

Na Vodafone kluzišti v Praze bylo prostřednictvím půjčovného bruslí vybráno 22.000,- Kč, které Nadace Vodafone věnuje na podporu pražských nízkoprahových klubů: Klub VRTULE, Jižní pól komunitní centrum, Krok komunitní centrum.

V roce 2006 podpořila Nadace Vodafone v rámci svého grantového programu Vpoho činnost nízkoprahových klubů částkou přes 8,5 milionů Kč.