Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Předplacenky nejsou pozadu: Balíčky ke kartám a Karta 26 pro studenty dostanou více dat

28. srpna 2017

Vodafone navýšil k 26. srpnu 2017 data u svých balíčků k předplaceným kartám. Navýšení dat je až 3 násobné oproti původní hodnotě dat. Cena u všech balíčků zůstala stejná.

Vodafone navýšil k 26. srpnu 2017 data u svých balíčků k předplaceným kartám. Navýšení dat je až 3 násobné oproti původní hodnotě dat. Cena u všech balíčků zůstala stejná. 

Data se navýšila u všech Balíčků ke kartě – Data & SMS a kombinovaných balíčků Komplet, která obsahují volání, data i SMS. Vodafone navíc od 28. srpna 2017 přidá další data ke zmíněným balíčkům jako dárek. Zákazníci si je vyzvednou v mobilní aplikaci Můj Vodafone.

Vodafone nyní také u Karty 26 navýšil datový tarif z původních 500 MB na 1,2 GB a ponechal stejnou cenu. Studenti tak získají vice než dvojnásobek dat. Balíček, který mimo to obsahuje i neomezené SMS a volání v síti Vodafonu a dalších 100 minut do dalších sítí, je bude stát i nadále 249 Kč.

Původní Balíček ke kartě Nový Balíček ke kartě Dárek v mobilní aplikaci můj VF Cena *

150 MB & SMS v síti

Objem dat 150 MB a neomezené SMS v síti Vodafone

500 MB & SMS v síti

Objem dat 500 MB a neomezené SMS v síti Vodafone
+ 100 MB 99 Kč

500 MB & SMS v síti

Objem dat 500 MB a neomezené SMS v síti Vodafone

1,2 GB & SMS v síti

Objem dat 1,2 GB a neomezené SMS v síti Vodafone
+ 100 MB 199 Kč

1,5 GB & SMS v síti

Objem dat 1,5 GB a neomezené SMS v síti Vodafone

3 GB & SMS v síti

Objem dat 3 GB a neomezené SMS v síti Vodafone
+ 100 MB 349 Kč

Komplet v síti

(Objem 500 MB dat, SMS a volání v síti Vodafone neomezeně)

Komplet v síti

(Objem 1,2 GB dat, SMS a volání v síti Vodafone neomezeně)
+ 100 MB 249 Kč

Komplet do všech sítí

(Objem 1,5 GB dat, SMS a volání do všech síti neomezeně)

Komplet do všech sítí

(Objem 3 GB dat, SMS a volání do všech síti neomezeně)
+ 2 GB 899 Kč

*Cena je uvedena včetně DPH

Více dat dostali také stávající zákazníci, kteří měli aktivní datový Balíček ke kartě k 26. 8. 2017. Vodafone resetoval FUP na novou, vyšší hodnotu. Nová data lze užívat do konce platnosti datového balíčku. Pokud dojde k obnově datového balíčku nebo k nové aktivaci, balíček bude mít automaticky nový objem dat. 

Příklad: 10. 8. 2017 si zákazník aktivoval Balíček ke kartě 150 MB a SMS v síti, 26. 8. došlo k resetu FUP na 500 MB dat s platností do obnovy nebo ukončení VB, tedy 10. 9. 2017. Pokud dojde k obnově balíčku, tak už s novým objemem 500 MB dat. Navíc si během doby aktivního balíčku zákazník může vyzvednout dárek, v podobě dat, v mobilní aplikaci můj Vodafone, a to 1x měsíčně. 

Více informací na stránkách www.vodafone.cz/predplacene-karty/balicky-ke-kartam/