Vodafone

Pražský hrad i prezident volají s Vodafonem

10. srpna 2011

Vodafone bude dodávat mobilní telekomunikační služby Pražskému hradu až do roku 2015. Obhájil tak spolupráci s Pražským hradem, která byla uzavřena koncem roku 2009. Služby Vodafonu využívá od června nově také prezident ČR. Mezi další významné zákazníky Vodafonu z oblasti veřejné správy patří Hasičský záchranný sbor, Národní památkový ústav, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy či město Karlovy Vary nebo MČ Praha 3. „Jsme rádi, že se nám daří v segmentu státní správy získávat takto významné klienty, jakým Pražský hrad je.

Vodafone bude dodávat mobilní telekomunikační služby Pražskému hradu až do roku 2015. Obhájil tak spolupráci s Pražským hradem, která byla uzavřena koncem roku 2009. Služby Vodafonu využívá od června nově také prezident ČR. Mezi další významné zákazníky Vodafonu z oblasti veřejné správy patří Hasičský záchranný sbor, Národní památkový ústav, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy či město Karlovy Vary nebo MČ Praha 3.

„Jsme rádi, že se nám daří v segmentu státní správy získávat takto významné klienty, jakým Pražský hrad je. Snažíme se každému novému klientovi nabídnout služby šité na míru za co nejlepších podmínek,“ říká Tomáš Linhart, manažer prodeje pro zákazníky z veřejné správy.

„Nabídka Vodafonu byla pro Pražský hrad ve výběrovém řízení nejvýhodnější a znamená pro nás významné snížení nákladů,“ uvedl ředitel Správy Pražského hradu, Ing. Ivo Velíšek, CSc.

Vodafone nabízí úspěšně své telekomunikační služby v pevné a mobilní síti od nejmenších obcí přes regionální správu až po ministerstva a další ústřední orgány státní správy s celostátní působností.