Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Pláž u vřídla, slamáky nebo Velotrix. Vodafone je po dvanácté partnerem MFF Karlovy Vary

18. června 2018

Vodafone, jako jeden z hlavních parterů mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF), už několik let nabízí pro všechny návštěvníky filmového festivalu místo pro klidnou rekonvalescenci po divokém večírku nebo k načerpání sil na nejlepší letošní bijáky.

Pláž, která bude jako i v minulých letech přímo u Vřídelní kolonády, bude otevřena každý den po dobu festivalu od 10 – 20 hodin. Návštěvníci se k ní mohou nechat dovézt v červeném Velotrixu, které se propojí se službou Liftago, tedy bude možné si je přes aplikaci přivolat. Kdo chce strávit trochu času sladkým nic neděláním, může se zrelaxovat na plážových lehátcích. Součástí je i nabídka občerstvení i zmrzliny, kterou naservíruje Angelato. Ti, kterým zbyde energie, si mohou každý den zasoutěžit nebo si vyrobit vlastní filmový plakát. Soutěžit se bude například o dnes již legendární červené Vodafone slamáky, které každoročně zdobí hlavy návštěvníků festivalových uliček. 

S aplikací bez komplikací

Festivalové nadšence také určitě potěší mobilní aplikace Vodafone KVIFF 2018 (pro operační systémy iOS/Android), přes kterou je možné si vyhledat program kinosálů, podrobnosti o filmech a dokonce si každý může přímo z telefonu zarezervovat vstupenky. Uživatelé aplikace budou mít díky ní po ruce aktuální novinky z místa dění a mapku festivalu, další informace se budou postupně objevovat na instagramovém účtu instagram.com/VodafoneCZ a zároveň se vyplatí sledovat i twitterový účet @VodafoneVary.