Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR SMS CONNECT UMOŽŇUJE VÝHODNÉ ZASÍLÁNÍ SKUPINOVÝCH TEXTOVEK

17. července 2002

SMS Connect je ideální pro všechny společnosti, které potřebují rychle a efektivně komunikovat se svými zákazníky, zaměstnanci i potenciálními klienty Oskar od 17. července nabízí službu Oskar SMS Connect, která umožňuje rozesílat sdělení formou SMS zpráv - rychle, bezpečně a za velmi výhodnou cenu. Služba Oskar SMS Connect je výhodná pro firemní zákazníky, kteří zasílají nebo přijímají velký počet krátkých textových zpráv. Oskar SMS Connect může být použit v celé řadě situací: Cestovní kanceláře. SMS zprávy představují ideální způsob, jak informovat zákazníky o last-minute nabídkách.

  • SMS Connect je ideální pro všechny společnosti, které potřebují rychle a efektivně komunikovat se svými zákazníky, zaměstnanci i potenciálními klienty

Oskar od 17. července nabízí službu Oskar SMS Connect, která umožňuje rozesílat sdělení formou SMS zpráv - rychle, bezpečně a za velmi výhodnou cenu. Služba Oskar SMS Connect je výhodná pro firemní zákazníky, kteří zasílají nebo přijímají velký počet krátkých textových zpráv.

Oskar SMS Connect může být použit v celé řadě situací:

  • Cestovní kanceláře. SMS zprávy představují ideální způsob, jak informovat zákazníky o last-minute nabídkách.
  • Banky. Velmi široké spektrum využití zahrnuje zprávy o změnách poplatků, aktuálních pohybech úrokových sazeb, speciálních nabídkách atd.
  • Dopravní a spediční firmy. Řízení a koordinace dopravních a přepravních kanálů s možností pohotově reagovat na aktuální změny.
  • Zájmové skupiny - knižní kluby, odborové svazy, zábavní průmysl.... Vše, co chcete říci uzavřené, ale přitom rozsáhlé skupině, můžete učinit v jediném okamžiku za velmi výhodnou cenu.

Prostřednictvím Oskar SMS Connect se klient propojí s Oskarovým SMS centrem a získá tak přímý, rychlý a bezpečný komunikační kanál, který mohou využívat jejich obchodní aplikace k odesílání a přijímání esemesek. Služba Oskar SMS Connect je:

  • Bezpečná – každá SMS zpráva je vždy šifrována GSM sítí
  • Rychlá – rozeslání infromací v řádech několika sekund
  • Spolehlivá – vysoká spolehlivost doručení
  • Cenově výhodná – dosažení přesně cíleného okruhu uživatelů pomocí cenově výhodné SMS zprávy. V měsíčním poplatku 6700 Kč (včetně DPH) je zahrnuto 10 tisíc volných odeslaných SMS zpráv. Ceny navíc progresivně klesají s tím, jak se zvyšuje počet odesílaných zpráv.
  • Efektivní – již ze samotné podstaty SMS zpráv vyplývá, jak velmi vysoké procento příjemců si zprávu na svém mobilním telefonu opravdu přečte

SMS mohou být odesílány prostřednictvím Oskar SMS Connect do sítí operátorů působících v České republice i v zahraničí. Příjem SMS je omezen pouze na zákazníky Oskara.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").