Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR PŘEDAL VÍTĚZI OSKARNEVALU MILION KORUN

29. října 2002

Do Oskarnevalu se celkem zapojilo 150 tisíc Oskarových zákazníků. Být mezi Oskarovými zákazníky se opravdu vyplatí – o tom se na vlastní kůži přesvědčila Ivana Kociánová ze Středočeského kraje, která vylepšila svůj rodinný rozpočet o milión korun. Zvítězila totiž ve finále Oskarnevalu – velkého seriálu soutěží a her, který Oskar uspořádal pro své zákazníky. Finále Oskarnevalu se odehrálo v sobotu 26. října v populárním pražském klubu Duplex.

  • Do Oskarnevalu se celkem zapojilo 150 tisíc Oskarových zákazníků.

Být mezi Oskarovými zákazníky se opravdu vyplatí – o tom se na vlastní kůži přesvědčila Ivana Kociánová ze Středočeského kraje, která vylepšila svůj rodinný rozpočet o milión korun. Zvítězila totiž ve finále Oskarnevalu – velkého seriálu soutěží a her, který Oskar uspořádal pro své zákazníky.

Finále Oskarnevalu se odehrálo v sobotu 26. října v populárním pražském klubu Duplex. Ve znalostní a rychlostní soutěži se zde „naživo“ utkalo sedm nejlepších finalistů, kteří získali nejvíce bodů v předchozí Oskarově SMS soutěži. Ivana Kociánová projevila nejlepší znalosti, reakci i nervy, když v závěrečném rozstřelu těsně zvítězila nad všemi rivaly.

Oskarneval byl zahájen již v květnu letošního roku jako oslava aktivace miliontého zákazníka v síti Oskar. Nejprve Oskarovi uživatelé měřili síly ve velkém internetovém IQ Testu. Pak se utkali o hodnotné ceny v SMS Herně, později v létě soutěžili o nejlepší historku z prázdninových cest, nejvtipnější přání k Oskarovu svátku a nejpůvabnější milostné psaníčko. Do her Oskarnevalu se zapojilo celkem na 150 tisíc Oskarových zákazníků.

„Cíl Oskarnevalu – umožnit všem zákazníkům Oskara soutěžit o atraktivní ceny – se plnou měrou vydařil. Každý sedmý Oskarův klient si s námi zahrál a spousta z nich vyhrála špičkové telefony a další ceny,“ uvedla Sylvie Scott, viceprezidentka pro marketing a prodej. „Oskarneval si získal tak velkou popularitu a odezvu, že zvažujeme možnost pořádání podobných soutěžních programů pro Oskarovy zákazníky i v budoucnu.“

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do června 2002 si Oskara vybralo více než 1.070.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").