Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Od srpna získal Vodafone díky programu Doporuč a získej 21 tisíc nových SIM karet

27. listopadu 2007

Inovovaný program Doporuč a získej přilákal k Vodafonu za 4 měsíce zákazníky s 21 tisíci novými SIM kartami. Od srpna je referenční program výrazně jednodušší a atraktivnější. Zákazníci mohou doporučovat více firemních zákazníků a zvýšily se odměny pro doporučující i doporučované zákazníky. „Odměna za doporučení stoupla z maximální odměny za 1 SIM kartu z 500 na 2000 korun. Pokud jsou doporučující i doporučený zákazníci s tarifem, získají navíc možnost posílat si vzájemně SMS po celý rok zdarma.

Inovovaný program Doporuč a získej přilákal k Vodafonu za 4 měsíce zákazníky s 21 tisíci novými SIM kartami. Od srpna je referenční program výrazně jednodušší a atraktivnější. Zákazníci mohou doporučovat více firemních zákazníků a zvýšily se odměny pro doporučující i doporučované zákazníky.

„Odměna za doporučení stoupla z maximální odměny za 1 SIM kartu z 500 na 2000 korun. Pokud jsou doporučující i doporučený zákazníci s tarifem, získají navíc možnost posílat si vzájemně SMS po celý rok zdarma. Do srpna lidé a firmy u Vodafonu díky programu Doporuč a získej aktivovali měsíčně v průměru tři tisíce nových SIM karet. Po inovování programu přes něj získáváme každý měsíc v průměru přes pět tisíc nově aktivovaných SIM karet, z nichž každá pátá je firemní,“ říká Martin Pejša, ředitel taktického marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu.

Každý stávající zákazník, který získá pro Vodafone firemního nebo nefiremního zákazníka, dostane za každou nově získanou SIM kartu od 150 Kč do 2 000 Kč na služby Vodafonu. Stejnou částku na služby získá i doporučený zákazník. Doporučující a doporučený tarifní zákazník si navíc po dobu jednoho roku mohou navzájem zdarma posílat SMS.

„S možností doporučovat více firem se stal program ještě atraktivnější. Všem se otevřela možnost získat i několikatisícové bonusy. Například při doporučení firmy, která si na 12 SIM karet pořídí tarif Nabito 700, získají obě strany na služby po 6000 korunách,“ říká Pejša.

Firmy a jejich zaměstnanci mohou k Vodafonu přivést neomezený počet firemních zákazníků a mají možnost doporučovat i nefiremní zákazníky. Nefiremní zákazníci mohou doporučit maximálně deset nových zákazníků.

Kolik za každou SIM kartu získá stávající i nově doporučený zákazník (včetně DPH):

Tarif, který si vybral váš známý Odměna pro
vašeho známého
Odměna pro vás
Vodafone divoká karta 150 Kč 150 Kč
Nabito 119 150 Kč 150 Kč
Nabito 350 300 Kč 300 Kč
Nabito 700 500 Kč 500 Kč
Nabito 1150 1000 Kč 1000 Kč
Nabito 2100 2000 Kč 2000 Kč

Všechny uvedené částky jsou včetně 19% DPH.