Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Karta pro partu nabídne volání v síti za 1,90 Kč

08. října 2013

Vodafone rozšiřuje nabídku předplacených karet o Kartu pro partu. Ta osloví především zákazníky, kteří si chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Zákazníci totiž mohou až na čtyři vybraná čísla v síti Vodafonu volat jen za 1,90 Kč. Kartu si zákazníci mohou pořídit od 10. října v prodejnách a na eshopu Vodafonu nebo v prodejnách partnerů.

Kartu využijí především skupiny mladších dětí nebo lidé v širším rodinném kruhu. Ideální bude pro prarodiče, kteří chtějí volat vnoučatům, dětem nebo ostatním blízkým za výhodnou cenu a současně využívat předplacenou kartu.

Ceny v rámci předplacené Karty pro partu(včetně DPH)

Volání na čtyři čísla do sítě Vodafone

1,90 Kč

Cena SMS

1,90 Kč

Volání do sítě Vodafone

3,50 Kč

Volání do ostatních sítí v ČR

3,50 Kč

Připojení na týden

49 Kč/ 60 MB

Navíc mohou zákazníci se všemi předplacenými kartami získat odměnu v podobě volných minut a SMS do vlastní sítě v programu Vodafone Odměny za věrnost. Vždy, když si dobijí kredit částkou alespoň 250 Kč, automaticky začnou čerpat dárek. Mohou získat 2 až 7 dní volání nebo SMS do vlastní sítě zdarma podle toho, jak dlouho jsou u Vodafonu. Odměny získávají ale i noví zákazníci, kteří si pořídí jakoukoliv předplacenou kartu, tedy i Kartu pro partu.

Výhody předplacenek u Vodafonu:

  • Účtování 60+1.
  • Zákaznická linka zcela zdarma 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
  • Možnost dobít kredit více než deseti způsoby na několika tisících místech v ČR.
  • Možnost nastavit další balíčky jako jsou neomezené víkendové volání v síti Vodafone, neomezené volání na den nebo libovolný datový tarif.
  • Možnost využívat Internetovou samoobsluhu i aplikaci Můj Vodafone.