Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

JARNÍ NABÍDKA OD OSKARA

02. března 2004

Jaro přichází a všechno je hned veselejší. Venku i u Oskara. Ten pro své zákazníky rozšířil nabídku v Dárkovém koši a připravil dva stylové módní telefony za zvýhodněnou cenu. Noví zákazníci si teď budou moci vybrat, jestli chtějí mít měsíčně pět hodinových hovorů zadarmo, posílat o víkendu textové zprávy do Oskara bez poplatku anebo mít zadarmo multimediální zprávy v rámci sítě. Jak dlouho budou moci výhod z Dárkového koše využívat, závisí na tom, jaký si vyberou tarif (viz tabulka).Jaro přichází a všechno je hned veselejší. Venku i u Oskara. Ten pro své zákazníky rozšířil nabídku v Dárkovém koši a připravil dva stylové módní telefony za zvýhodněnou cenu.

Noví zákazníci si teď budou moci vybrat, jestli chtějí mít měsíčně pět hodinových hovorů zadarmo, posílat o víkendu textové zprávy do Oskara bez poplatku anebo mít zadarmo multimediální zprávy v rámci sítě. Jak dlouho budou moci výhod z Dárkového koše využívat, závisí na tom, jaký si vyberou tarif (viz tabulka).

Služba Moje dlouhé hovory umožňuje volat celou hodinu v rámci sítě Oskar. Zákazník přitom neplatí nic. Dlouhý hovor se vybírá pomocí předvolby *5 a pak čísla v národním formátu.

Za službu Moje víkendové SMS mluví už název: Od soboty 00.00 hodin až do nedělní půlnoci může zákazník poslat do Oskara tolik SMS zpráv, na kolik mu jen budou stačit svaly na palcích. Stát ho nebudou vůbec nic.

Položka Moje Oskar MMS v Dárkovém koši umožňuje klientům Oskara poslat měsíčně 10 multimediálních zpráv do vlastní sítě nebo na e-mail, aniž by se jim na konci účtovacího období objevily na složence.

Navíc lze službu Moje Oskar MMS kombinovat s koupí telefonu za zvýhodněnou cenu, pokud vybraný mobil umí posílat multimediální zprávy. A jeden takový nový módní telefon za velice zajímavou cenu Oskar v nabídce má. Kdo na jaře obměňuje šatník, má jedinečnou příležitost pořídit si i skvělý doplněk. „Véčko“ Samsung S300M má dva displeje, z nichž jeden umí rozeznat 65 tisíc barev a druhý se umí proměnit v zrcátko, takže se dobře uplatní v každé kabelce. Zatímco Samsung je extrémně malý, další stylový mobil SonyEricsson Z200 je sice o něco větší, ale o to víc vynikne jeho zajímavý design. Navíc má veliký barevný displej. A teď to vůbec nejzajímavější: Cena. Samsung S300M stojí s tarifem Nezavěšuj 4977 korun včetně daně, SonyEricsson Z200 vyjde se stejným tarifem a daní na 2577 korun.

Jak dlouho a jak moc si budou zákazníci užívat nové služby Dárkového koše podle zvoleného tarifu
Název balíčku Počet volných jednotek za měsíc Řekni mi
(3 měsíce)
Povídej
(6 měsíců)
Nezavěšuj
(1 rok)
Moje dlouhé hovory 5 hovorů 15 hovorů 30 hovorů 60 hovorů
Moje víkendové SMS neomezeně
Moje Oskar MMS 10 MMS 30 MMS 60 MMS 120 MMSKolik budou stát zvýhodněné módní telefony s Tarify nové generace? (cena vč. DPH)
Tarif Samsung S300M Sony Ericsson Z200
Řekni mi 7 577 Kč 4 577 Kč
Povídej 5 977 Kč 3 577 Kč
Nezavěšuj 4 977 Kč 2 577 Kč