Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Jan Ksandr povede nákup médií ve Vodafonu

20. února 2008

Novým media manažerem Vodafonu se od března stane Jan Ksandr. V této funkci nahradí Radka Krásného, který z Vodafonu přešel k mobilnímu operátorovi Bite GSM, kde působí na pozici ředitele komunikace pro Litvu a Lotyšsko. Ksandr bude ve Vodafonu odpovědný za mediální plánování komunikačních kampaní, nákup médií a koordinaci mediální agentury. Ksandr přechází do Vodafonu z mediální agentury OMD, kde působil jako Deputy Client Service Director pro Vodafone. Jan Ksandr (33) má takřka patnáctiletou zkušenost z oblasti mediální komunikace, plánování a nákupu médií.

Novým media manažerem Vodafonu se od března stane Jan Ksandr. V této funkci nahradí Radka Krásného, který z Vodafonu přešel k mobilnímu operátorovi Bite GSM, kde působí na pozici ředitele komunikace pro Litvu a Lotyšsko. Ksandr bude ve Vodafonu odpovědný za mediální plánování komunikačních kampaní, nákup médií a koordinaci mediální agentury. Ksandr přechází do Vodafonu z mediální agentury OMD, kde působil jako Deputy Client Service Director pro Vodafone.

Jan Ksandr (33) má takřka patnáctiletou zkušenost z oblasti mediální komunikace, plánování a nákupu médií. Před nástupem k Vodafonu působil v mediální agentuře OMD na pozicích media manažera a Deputy Client Service Directora a ve společnosti Opavia jako Media Director.

Ksandr vystudoval České Vysoké Učení Technické v Praze a k jeho zájmům patří rodina, vysokohorská turistika, golf a fotografování.