Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

CENY ZA VOLÁNÍ V ZAHRANIČÍ KLESNOU – SKUPINA VODAFONE OZNÁMILA ZÁMĚR SNÍŽIT CENY ROAMINGU O 40%

09. května 2006

Zákazníci Vodafonu v České republice budou mít v dohledné době možnost využívat ještě lepší podmínky pro volání v zahraničí. Skupina Vodafone se zavázala do dubna 2007 snížit ceny roamingu na evropských trzích ve srovnání s minulým létem v průměru o 40%. Tři měsíce po představení služby Vodafone World v České republice, díky které získali zákazníci přístup k přehlednému jednoduchému ceníku a 15% slevám na roamingovém odchozím volání v rámci globální sítě Vodafonu a partnerských sítí Vodafonu ČR, je tento závazek další iniciativou k vytvoření ještě atraktivnějších nabídek pro firemní i nefiremní zákazníky, kteří využívají mobilní telefon v zahraničí. „Silné mezinárodní postavení skupiny Vodafone jí dává jedinečnou možnost snížit koncové ceny za volání v zahraničí. V České republice se navíc zákazníci mohou těšit na službu Vodafone Passport, která v součastnoti šetří náklady již více než 6 mil.

Zákazníci Vodafonu v České republice budou mít v dohledné době možnost využívat ještě lepší podmínky pro volání v zahraničí. Skupina Vodafone se zavázala do dubna 2007 snížit ceny roamingu na evropských trzích ve srovnání s minulým létem v průměru o 40%.

Tři měsíce po představení služby Vodafone World v České republice, díky které získali zákazníci přístup k přehlednému jednoduchému ceníku a 15% slevám na roamingovém odchozím volání v rámci globální sítě Vodafonu a partnerských sítí Vodafonu ČR, je tento závazek další iniciativou k vytvoření ještě atraktivnějších nabídek pro firemní i nefiremní zákazníky, kteří využívají mobilní telefon v zahraničí.

„Silné mezinárodní postavení skupiny Vodafone jí dává jedinečnou možnost snížit koncové ceny za volání v zahraničí. V České republice se navíc zákazníci mohou těšit na službu Vodafone Passport, která v součastnoti šetří náklady již více než 6 mil. uživatelům,“ říká generální ředitel Vodafone Česká republika Grahame Maher.

Kromě závazku snížit koncové ceny volání v zahraničí o 40% procent oznámila skupina Vodafone, že od října 2006 nabídne vzájemnou dohodu jakémukoliv evropskému operátorovi na velkoobchodní roamingovou cenu, která nepřesáhne 0,45 eur za minutu hovoru. Tím podpoří trvalý pokles koncových cen i pro zákazníky využívající jiné operátory.

Se službou Vodafone World platnou od 1. února 2006 je roaming pro zákazníky jednodušší a přehlednější:

  • Jen 3 cenová pásma – v rámci pásem jednotné ceny.
  • O 15% levnější roamingová odchozí volání v rámci globální sítě Vodafonu a partnerských sítí Vodafonu ČR.
  • Jednotná sazba pro příchozí i odchozí roamingové hovory a SMS.
  • Jedna sazba při volání do všech sítí v ČR pro všechny
  • Informační SMS zpráva pro zákazníky při vstupu do zahraniční sítě obsahující ceny za příchozí a odchozí hovory a SMS zprávy.