Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí tablet vlastní značky

16. prosince 2011

Vodafone nabízí tablet vlastní značky pod názvem Vodafone Smart Tab. Skvělý vánoční dárek pro multimediální nadšence nebo pro ty, kteří chtějí vyzkoušet tablet za rozumnou cenu, bude k dostání ode dneška. Při objednání do 21. prosince garantuje Vodafone dodání do 23. prosince, aby ho zákazníci stihli nadělit pod stromeček.

Vodafone nabízí tablet vlastní značky pod názvem Vodafone Smart Tab. Skvělý vánoční dárek pro multimediální nadšence nebo pro ty, kteří chtějí vyzkoušet tablet za rozumnou cenu, bude k dostání ode dneška. Při objednání do 21. prosince garantuje Vodafone dodání do 23. prosince, aby ho zákazníci stihli nadělit pod stromeček. Tablet s výkonným dvoujádrovým procesorem a úhlopříčkou 7“ nabízí Vodafone za standardní cenu 7 477 korun na svém e-shopu. Výrobcem zařízení je firma ZTE.

„Vodafone Smart Tab 7 si užijí všichni, kteří chtějí pohodlě surfovat po internetu, sledovat filmy či fotografie. Díky své velikosti a také dobré výdrži baterie je ideálním společníkem na cesty, a to jak pro zábavu, tak pro práci,“ řekl David Novák, který má ve Vodafonu na starosti datová zařízení a telefony.

Vodafone Smart Tab 7 disponuje systémem Android Honeycomb 3.2, dvoujádrový procesor Qualcomm 1,2 GHz a 1GB RAM. Má interní paměť 16GB a podporuje také microSD karty. O velikosti až 32GB, kam je možné si rovněž uložit velké množství dokumentů, fotografií nebo multimedií. Tablet je plně dotykový a k orientaci v menu nevyužívá žádná hardwarová tlačítka.

Ceny Vodafone Smart Tab 7

Standardní cena MMU 277 Kč MMU 477 Kč MMU 777 Kč MMU 1177 Kč MMU 2177 Kč
Vodafone Smart Tab 7 377 Kč 6 777 Kč 5 977 Kč 5 177 Kč 4 177 Kč 3 177 Kč