Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Přehled vždy, všude a online

Díky eDohledu máte neustálý přehled o tom, kde se váš majetek nachází. Navíc umí monitorovat i nejrůznější parametry. Vy tak můžete vše sledovat online jediným kliknutím v mobilní aplikaci i na webovém portálu.

Nechte si zaslat přehled možností

Rádi vám v budoucnu nabídneme nejlepší řešení na míru.

Odesíláme vaše údaje...
Děkujeme za váš zájem. Informace najdete ve své e-mailové schránce.
Litujeme, nepodařilo se odeslat vaše údaje. Zkuste to prosím později.

Jaké jsou výhody eDohledu?

 

 • Snadná obsluha
  Přes mobilní aplikaci nebo webový portál

 • Extrémní výdrž
  Vlastní baterie s dobíjením přes USB

 • Bez instalace
  Nasazení pomocí silného magnetu o zásilkách

 • Doma i venku
  Dostupnost v ČR, EU nebo celém světě

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se.

Napište nám svoje číslo a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

eDohled v českých firmách

 

„Rozbilo se to, ale na otřesy už teď dáme pozor.“ – Firma poskytující sklenářské služby

Příběh

Jsme firma poskytující sklenářské služby a velmi často převážíme křehké zboží. Při přepravě však i přes veškerou opatrnost dochází čas od času k otřesům a stane se, že při doručení na místě zjistíme, že došlo k poškození části nákladu.

To způsobuje nemalé komplikace při dokončování zakázek a případné prostoje řemeslníků. Vznikají nám tak vícenáklady a zpožďování navazujících montáží.

Řešení

S eDohledem máte náklad pod kontrolou celou cestu. Služba umožní sledovat parametr otřesu a tlaku v přepravním prostoru. V online portálu jednoduše nastavíte povolenou sílu otřesu a v případě jejího překročení dostane řidič, případně i další osoby, upozornění.

Pokud je poškození přepravovaného nákladu rozsáhlejší, dají se navazující pracovní skupiny uvolnit na jinou práci a montáž zrušit.

 • G-senzor pro kontrolu otřesu a tlaku v nákladovém prostoru
 • Sledování aktuální polohy vozidla
 • Sledování stylu jízdy řidičů

 

Příběh

Provozujeme půjčovnu lodiček. Ty kotvíme venku a občas se může se stát, že proud, bouřka nebo vítr pošle část naší flotily nesprávným směrem. Někdy se nám také klienti na vyjížďce zapomenou, no a o zlodějích nemluvě.

Hodně by nám pomohlo, kdybychom mohli lodě sledovat v nějaké definované zóně a dostat třeba upozornění, hned jak ji opustí.

Řešení

S eDohledem najdete ztracenou lodičku snadno. Služba nabízí kromě online sledování aktuální polohy i možnost nastavení několika geografických zón přesně na míru. Schovaná GPS jednotka pak hned přes webový portál pošle zprávu, že loďka nabrala špatný kurz a opouští povolený prostor. Notifikaci přes SMS umíme poslat i na více čísel.

Zástupci půjčovny tak mohou včas zasáhnout, a loď nebo klienty během několika krátkých minut zachránit.

 • Sledování pohybu a hlášení aktuální polohy
 • Nastavení geozóny podle potřeb zákazníka
 • Zasílání SMS při opuštění zóny – i na více čísel
 • Efektivní zabezpečení majetku i pohodlí klinetů

 

Příběh

Nabízíme krátkodobý pronájem přívěsů, vozíků i dodávek. Většina našeho vybavení tak neustále rotuje v terénu. I proto pro nás není úplně snadné evidovat, kolik má ten který přívěs najeto, a kdy by měl projít pravidelnou údržbou. K servisu tak často dochází až po poruše.

Bylo by skvělé mít aktuální přehled o všech našich vozidlech, o jejich poloze, spotřebě, najetých kilometrech nebo právě zmíněném servisu.

Řešení

S eDohledem vám nic neujede, ani pravidelný servis. Služba umí sledovat nejen polohu, ale i pohyb a počet ujetých kilometrů u nemotorových zařízení jako jsou vleky, valníky, přívěsy nebo vozíky. Všechna data putují do centrálního úložiště, kde jsou neustále k dispozici. Správce tak může prostřednictvím webového portálu analyzovat informace o všech sledovaných jednotkách.

Snadno pak naplánuje třeba pravidelný servis.

 • Monitoring najetých kilometrů i u nemotorových vozidel
 • Upozornění na dosažení limitu km pro údržbu a servis
 • Efektivnější plánování pravidelné péče nebo oprav
 • Možnost koordinace servisních časů personálu

 

Příběh

Provozujeme lodní dopravu jak ve vnitrozemí, tak i na evropských vodních cestách s cílem v nejvýznamnějších přístavech. A právě tady je velmi obtížné řízení provozu našich lodí. Místo kotvení se vždy dozvíme až ve chvíli příjezdu k přístavu. Dispečer čeká na telefonát od kapitána, že je loď před přístavem, a teprve pak si spolu mohou domluvit konkrétní kotviště.

Pomohla by mi automatická upozornění, že je loď 15 a pak 5 km od přístavu. Pak bych mohl v klidu zajistit kotviště a kapitána včas instruovat.

Řešení

S eDohledem víte včas, že se vaše loď blíží k přístavu. Služba umožňuje nastavení geozón, a to buď jako určitý okruh, nebo přímo v mapě prostřednictvím manuálně nastavených bodů, např. kolem přístavu. Ve chvíli, kdy loď vjede do této oblasti, dostane dispečer upozornění a může tak s předstihem domluvit s přístavem vše potřebné pro kotvení. V rámci služby je samozřejmě možné nastavit geozón více a notifikaci může obdržet i několik osob najednou.

O blížící se lodi se tak může v jeden okamžik dovědět kromě vás třeba i dispečer přístavu.

 • G-senzor pro kontrolu otřesu a tlaku v nákladovém prostoru
 • Sledování aktuální polohy vozidla
 • Sledování stylu jízdy řidičů

 

Příběh

Provozovatelé železniční dopravy čelí v dnešní době ostré konkurence celé řadě výzev. Tou hlavní je určitě ekonomická optimalizace provozu, a to včetně nákladů na údržbu. Pravidelný servis probíhá v rytmu směrnice Evropské unie, která přesně definuje jeho intervaly v závislosti na najetých kilometrech.

Momentálně je většina povinných servisních úkonů u kolejových vozidel realizována bez znalosti přesného počtu najetých kilometrů. Z toho důvodu jsou často předčasné nebo dokonce zbytečné, ovšem každopádně nákladné. Jedná se tak o neefektivní finanční zátěž.

Řešení

S eDohledem snadno optimalizujete náklady na pravidelný servis. Díky ní mohou provozovatelé nejen monitorovat přesnou polohu a využití vozidel, ale především získat přesný přehled o počtu najetých kilometrů . To vše v reálném čase.

Budete mít jistotu, že servis provádíte v ten pravý okamžik. Vyhnete se předčasným nebo dokonce zbytečným zásahům a ušetříte nemalé finanční prostředky.

 • Efektivní správa všech kolejových vozidel
 • Průběžný přehled o počtu najetých kilometrů
 • Online monitoring polohy a využívání vozidel
 • Notifikace potřeby pravidelného servisu

Máme pro vás také statistiky z praxe

Nechte si zaslat přehled možností

Rádi vám v budoucnu nabídneme nejlepší řešení na míru.

Odesíláme vaše údaje...
Děkujeme za váš zájem. Informace najdete ve své e-mailové schránce.
Litujeme, nepodařilo se odeslat vaše údaje. Zkuste to prosím později.