Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Digitální bezpečnost

Zvýšený počet kyberútoků v roce 2020 zaznamenalo 90 % společností. Nastal čas na Cyberwall

5. 2. 2021

Rok 2020 přinesl mnoho změn a práce na dálku se z příjemného bonusu stala nutným standardem. V době, kdy se podnikatelé soustředili na adaptaci v rámci pandemických opatření, se příležitosti chopili hackeři. Ti hledali bezpečnostní skuliny nejen v práci na dálku a postavili především malé podnikatele před další výzvu. Kromě nových pracovních výzev se tak podnikatelé museli vypořádat i se zvýšeným počtem kybernetických útoků.

Digitální bezpečnost

Co potřebuje dobrý e-shop?

20. 5. 2020

V České republice je podle statistik Heureka.cz v provozu přes 46 tisíc e-shopů a trh e-commerce stále roste. V bitvě o zákazníky ale uspějí jen ty e-shopy, které jsou připravené plnit přání a potřeby svých zákazníků rychle a spolehlivě. Proto se vyplatí vsadit na kvalitního partnera, například Vodafone Business, se kterým zvládnete dostát svým cílům a potřebám vašich zákazníků. Co všechno tedy potřebujete k tomu, abyste uspěli?

Digitální bezpečnost

Zabezpečení firemních dat: Jak dobře chráníte jádro svého byznysu?

10. 9. 2019

Digitální nástroje jsou ve firmách stále více využívané a přináší nemalé benefity. Čím více dat ale převedeme do digitální podoby, tím více přitahují pozornost hackerů. Kybernetické útoky nejsou nic nového, ani nezvyklého. Nejen firmy, ale i zločinci se přesunuli do online světa.