Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Samsung GALAXY Note 9

informace

Výměna displeje na náš účet!
Kupte si nový telefon ke svému tarifu (nebo s tarifem, pokud u nás ještě nejste) do 30. 1. 2019, a pokud vám praskne displej do 3 měsíců od pořízení, vyměníme vám jej úplně zadarmo.

Zosobněná produktivita s aktivní tužkou a jednoduchým promítáním.

Detail tarifu

Vybraný tarif vám aktivujeme na novém čísle, nebo vám zdarma přeneseme číslo od vašeho stávajícího operátora. Pořízení telefonu s online slevou a tarifu musí být provedeno současně.

Start neomezeně

Vánoční nabídka

Neomezené volání

Neomezené SMS

1,5 GB 

Možnost kdykoliv přikoupit
+ 1 GB za 99 Kč

Roaming v EU zdarma

Vánoční nabídka

  • Jsou Vánoce a my vám chceme nadělit něco opravdu speciálního. Proto si jen v prosinci můžete pořídit neomezený tarif s 1,5 GB dat za fantastickou cenu. Neváhejte, protože Ježíšek je jen jednou za rok.
  • Víte, že s námi můžete mít Vánoce celý rok? Rozbalte si v aplikaci Můj Vodafone svůj dárek a užívejte si 7 dní v měsíci oblíbené aplikace bez čerpání dat z tarifu. A to až do dalšího adventu.
   Více informací o vánoční akci.

  Volání, SMS a MMS

   • Voláte neomezeně, a to do všech mobilních i pevných sítí v ČR
   • SMS posíláte také neomezeně do všech mobilních sítí v ČR
   • MMS zpráva stojí 4,54 Kč ať už ji pošlete kamkoliv v ČR
   • Jen volání na barevné a informační linky (čísla začínající např. 840, 844 apod.) mohou být účtována, detaily najdete v Centru péče.

   Internet v rámci tarifu

   • Základních 1,5 GB je ideální pro každodenní prohlížení webu, e-mailů a Facebooku.
   • Nevíte, jak velký datový balíček budete potřebovat? Snadno a rychle si to spočítáte na naší datové kalkulačce.
   • Rychlost připojení a pokrytí: Využijte skvělou rychlost našeho 4G LTE internetu, která v některých místech dosahuje až 600 Mbit/s. Rychlým internetem pokrýváme už 99 % obyvatel.
   • Máme nejlepší síť v Česku - už potřetí jsme se stali vítězem nezávislého testu společnosti P3 communications, který se zaměřil na úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů. 

   Vodafone Pass šetří vaše data

   • Nic neřešte a užívejte si své oblíbené aplikace naplno. S našimi Passy totiž nečerpají skoro žádná data z vašeho tarifu. Tak už nemusíte počítat.
   • Se Social Pass můžete sdílet každou minutu, slovem nebo obrazem
   • Díky Chat Pass zase všechno probrat třeba s celým světem
   • Video Pass umožní sledovat videa a telku klidně nonstop
   • A pro milovníky hudby je tu nekonečno poslechu s Music Pass
   • Nabízíme i výhodné kombinace, tak mrkněte na www.vodafone.cz/pass

   Další možnosti navýšení dat

   • Kdyby vám vaše dávka dat nestačila, můžete si ji jednoduše kdykoli navýšit o další 1 GB jen za 99 Kč.
   • Pokud svůj objem dat vyčerpáte, poběží internet dál plnou rychlostí a data vám budou automaticky navyšována po 100 MB za 25 Kč. O každém navýšení vás budeme informovat SMSkou.
   • Čerpání dat budete mít pod kontrolou i díky službě DataLimit. Jde o nastavení počtu automaticky dokoupených balíčků 250 MB za 49 Kč, u tarifu Start neomezeně je automaticky nastaven na hodnotu tři. Počet dokupů si můžete kdykoli změnit v Můj Vodafone. V okamžiku, kdy svého limitu dosáhnete, přestane internet ve vašem telefonu fungovat

   Roaming a volání do zahraničí

   • Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, do které země voláte. Pokud často voláte do jednoho konkrétního státu, můžete si aktivovat zvýhodněný balíček My Country. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách volání do zahraničí.
   • Roaming: V EU, Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu už jste jako doma, takže využíváte svůj domácí tarif a k dispozici máte i celý datový balíček.
   • Chystáte se někam jinam? U tarifu automaticky nastavujeme World roaming, se kterým zaplatíte pouze za jednotky, které v cizině využijete. Služby pro volání v zahraničí si ale můžete kdykoliv změnit, například na tarif Roaming na den. Více informací, kompletní nabídku a aktuální ceník najdete na stránkách roamingu

   VPN – Komunikujte v rámci své firmy zadarmo

   • S naší VPN máte volání a SMS ve vaší firemní „skupině“ zadarmo, a to bez ohledu na druh tarifu u jednotlivých čísel. Maximální počet účastníků VPN není omezen.

   Aktuální cena: 25 977 Kč

   Koupit telefon bez tarifu Přidat do porovnání

   K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

   Dostupné ve 2 prodejnách

   Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

   Dokonalý Note je zase o něco dokonalejší. Devítce z exkluzivní řady Samsung Note se nedá nic vytknout. Pokud ho chcete změnit na počítač, stačí ho připojit kompatibilním kabelem k monitoru a díky Samsung DeX máte hotovo.

   Ty největší bomby ve zkratce:

   • Inteligentní foťák – umělá inteligence vám pohlídá i ty nejmenší detaily, a tak vaše fotky budou jednoduše dokonalé bez mrknutí oka. A v rozlišení, které vás ohromí.
   • S pen – tužka netužka – tzv. stylus, který funguje i jako dálková spoušť k fotoaparátu. Obsahuje totiž vlastní baterii (na 30 min. používání se nabíjí jen 40 sek) a Bluetooth. Umí divy, uvidíte.
   • Samsung DeX – Váš telefon se snadno promění na touchpad a obrazovka vám nabídne pracovní prostředí přizpůsobené rozsáhlejší ploše. Sledujte videa, pracujte s dokumenty a prohlížejte si webové stránky v klasickém prostředí stolního počítače.
   • Akce
   • Pro náročné
   Popis zařízení 
   Operační systém  Android
   Verze operačního systému   8
   Displej  6,4" (16,3 cm)
   Rozlišení displeje  1 440 x 2 960 px
   Procesor  4 x 2,9GHz + 4 x 1,9GHz
   Fotoaparát (zadní)   12 + 12 Mpix
   Fotoaparát (přední)  8 Mpix
   GPS  Ano
   Kompatibilní s ePokladnou  Ano
   Paměť 
   Celková paměť zařízení  128 GB
   Velikost paměti pro uživatele  Nezadáno
   Velikost RAM  6 GB
   Podpora paměťových karet  Ano
   Datové funkce 
   3G  Ano
   Frekvence GSM/3G  800, 850, 900, 1800, 1900, 2100, 2600
   LTE  Ano
   Frekvence LTE  700, 800, 850, 900, 1800, 1900, 2100, 2300, 2500, 2600
   Bluetooth  Ano
   WiFi  Ano
   Podpora NFC  Ano
   Wi-Fi volání - vestavěné  Ano
   Wi-Fi volání - přes aplikaci  Ne
   Podpora VoLTE  Ano
   Základní technické parametry 
   Rozměry  161,9 x 76,4 x 8,8 mm
   Hmotnost  201 g
   Formát SIM  NanoSIM
   Podpora dvou SIM  Ne
   Datový konektor  USB-C
   Sluchátkový konektor  Ano
   Odolnost telefonu  IP68
   Výdrž 
   Kapacita baterie  4 000 mAh
   Obsah balení 
   Telefon 
   Sluchátka 
   Datový kabel 
   Nabíječka 
   Uživatelská příručka 

   Příslušenství k telefonu

   Vyberte si doplňky k telefonu Samsung GALAXY Note 9 a nejenom k němu.

   Podobné telefony

   Doručení zdarma
   nebo vyzvednutí v prodejně.

   Doprava je u nás zdarma vždy, když je součástí objednávky alespoň jedna SIMka, telefon, tablet nebo modem, a také když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě min. 1000 Kč. V ostatních případech za dopravu zaplatíte 80 Kč. Zboží vám doručíme do 2 pracovních dnů a vybrat si můžete buď Českou poštu nebo kurýrní službu. Pozor ale na dobu doručení o Vánocích.

   Nedočkavci ocení bezplatné vyzvednutí ve vybrané prodejně. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny se totiž můžete pro zboží zastavit už odpoledne. V ostatních případech bude vše přichystáno následující pracovní den.

   Další informace nejen o doručování najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

   30denní záruka
   spokojenosti.

   S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky spolu s ním. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

   Na zbytek produktů (např. zařízení objednané samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

   Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
   Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.