Vodafone

Mezinárodní volání

Pokud často voláte do zahraničí, tato kapitola vám přinese informace o tom, jaké služby můžete využít.  

Často kladené otázky

Mohu si nastavit individuální cenu mezinárodního volání do konkrétní země?

Rádi fungujeme jednoduše, a proto vám nabízíme nastavení výhodných podmínek pro celý mezinárodní region. Voláte-li často do konkrétní země, máme pro vás navíc tři varianty:

  • S balíčky Volání do zahraničí 300 min/1 000 min (Region 1 + Slovensko) můžete mezinárodní volání do těch nejoblíbenějších destinací využít opravdu naplno.
  • S balíčky volání Minuty do daleka Pacifik a Minuty do daleka Eurasie získáte možnost volat do vybraných skupin zemí takřka bez omezení. Stačí si jen zvolit správný počet využívaných minut.
  • Individuální ceny volání do jednotlivé země vám poskytnou služby My Country a My EU. Díky nim můžete volat výhodně do země dle svého výběru. Služby My Country a My EU je možné kombinovat. 

 

Ideální variantu podle vašich individuálních potřeb vám pomůže najít váš osobní konzultant.

Volám často do zemí Evropské unie. Co mi přinese služba My EU?

Služba My EU umožňuje za stanovený měsíční poplatek volat výhodněji do vybraných zemí EU. Sleva se vztahuje na hovory, nikoli na SMS a MMS. Minuty vyčerpané v rámci My EU nelze odečíst z vašich volných minut, účtujeme je nad rámec vašeho tarifu/balíčku. Služba je kombinovatelná se službou My Country.

Volám často do konkrétní země v zahraničí. Co mi přinese služba My Country?

Služba My Country umožňuje za stanovený měsíční poplatek volat výhodněji do jedné z nabízených zemí (odkaz na seznam zemí a sazby). Sleva se vztahuje na hovory, nikoliv na SMS a MMS. Minuty vyčerpané v rámci My Country nelze odečíst z vašich volných minut, účtujeme je nad rámec vašeho tarifu/balíčku.

Jednou měsíčně si můžete změnit zemi, do které voláte výhodněji. Za změnu vám bude účtována část měsíčního poplatku za službu My Country, poměrně upravená podle data, ke kterému jste změnu provedli.

Můžete mít aktivní vždy jen jeden balíček služby My Country. Služba je kombinovatelná se službou My EU.