Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Audiokonference pro obce

Díky řešení OneNet můžete pořádat audiokonferenční hovory se zákazníky, dodavateli nebo partnery.

Získat nabídku Nastavení

Jak audiokonference fungují

Audiokonference je skvělý a levný nástroj pro firmy, které se potřebují domlouvat s více lidmi na různých místech najednou.

Může jít například o mateřskou či základní školu, jež před akcí koordinuje učitele, výchovné poradce, vychovatelky a externí partnery, ale je pro ni takřka nemožné zorganizovat společnou schůzku. Komunikace formou Audiokonference v takovém případě spoří čas a zabraňuje vzniku informačních šumů. Organizátor jednoduše zamluví přes OneNet samoobsluhu požadovaný čas a poté každý z účastníků zavolá na číslo virtuální konferenční místnosti, tzv. bridge. Zapomnětlivým může bridge zavolat sám.

Chcete nabídku na míru pro audiokonference? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody firemních audiokonferencí

Vše – rezervaci místnosti, času, příp. čísel účastníků – zadáváte přes OneNet samoobsluhu.

Nulové náklady na instalaci konferenčního systému.

Připojit se můžete jak z mobilního telefonu, tak z pevné linky případně softwarového telefonu.

Jak audiokonference fungují

Audiokonferenci můžete využít v rámci základní nabídky OneNet. Stačí si přes OneNet samoobsluhu zarezervovat čas, který na setkání potřebujete. Rezervaci může provést jakýkoli uživatel mobilního nebo pevného čísla.

Po rezervaci vám bude přiděleno číslo tzv. virtuální konferenční místnosti (bridge), na které účastníci zavolají a zapojí se do společného hovoru. Pokud znáte čísla účastníků, může jim virtuální konferenční místnost zavolat sama. Samozřejmě lze tyto varianty kombinovat.

V jeden okamžik může být do audiokonference zapojeno až 20 uživatelů a nezáleží na tom, jakého mají operátora, zda volají z pevné linky, mobilního telefonu nebo ze softwarového telefonu (tzv. Vodafone Communication Centre).