Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Pouzdro flipbook Samsung A3 2017

Originální pouzdro Samsung.

Aktuální cena: 597 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 40 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 40 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSA37NEBL47678

Černé pouzdro chránící mobilní telefon je vytvořeno speciálně pro Samsung Galaxy A3 (2017). Tak jsou všechny konektory nebo fotoaparátu zcela dostupné. Zároveň pouzdro chrání před poškozením nebo znečištěním. Toto flipových pouzdro se otevírá jako knížka a přístup k telefonu je velmi rychlý a snadný.

Typ krytu:

  • Samsung EF-FA320PBE Neon Flip Cover A3 2017