Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Flash Kingston 16GB USB 3.0

Šikovné a elegantní úložiště nebo způsob jak pohodlně přesouvat své soubory.

Aktuální cena: 347 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 4 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 4 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGFLKIN16383518

Flash disk je ideální pro přenos dokumentů, hudby, videoklipů a fotografií. Rychlost přenosu je dostatečná, aby zajistila pohodlnou práci s daty ať už při zápisu nebo čtení. Flash disk stačí jen připojit k PC přes USB 3.0 port a nahrát si na něj jakákoliv data o velikosti až 16GB. Flash disk je z kovu s možností připnutí na klíče.