Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K

Mějte přehled o tom, co se děje u vás doma – i když tam zrovna nejste.

Aktuální cena: 1 277 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 2 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgxm3hsc2k22264

Chytrá IP kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K s AI detekcí lidí, světelností F1.4, kvalitním záznamem i v noci, kompatibilita s OK Google a Amazon Alexa.

Mi 360° Home Security Camera 2K - Pokojová kamera s 2K rozlišením (2304x1296), barevné noční vidění, AI detekce lidí, WiFi připojení (podpora 2,4GHz), ukládání videí v H.265 na microSD, NAS nebo do Cloudu (7-denní úložiště zdarma), podpora Google Assistant a Amazon Alexa

Každý detail v ostrém 2K rozlišení
Zvětšujte objekty a zachyťte jasnější detaily a barvy s rozlišením 2304 * 1296.

F1.4 Velká clona a objektiv 6P
Velká clona zajišťuje dostatečný přísun světla k zachycení detailů obrazu. Plně vylepšený objektiv poskytuje jasnější a jemnější obraz.

Vylepšené barevné noční vidění při slabém osvětlení
Neviditelné infračervené LED diody 940 nm nabízejí vylepšené noční vidění bez jakéhokoli rušení. Podívejte se na video v plné barvě i při slabém osvětlení.

Úplné šifrování pro ochranu soukromí
Zabezpečené cloudové úložiště používá 128bitový standard Advanced Encryption Standard (AES) a celý přenos dat je šifrován. Režim spánku poskytuje bezpečnější ochranu soukromí.

Nová UI detekce člověka
V kombinaci s aplikací UI s technologií hlubokého učení optimalizovaný algoritmus účinně filtruje neplatné alarmy a zvyšuje přesnost alarmu.

360° Ochrana celého domu
Hlava duálního motoru umožňuje kameře otáčet se a zachytit plný 360 °horizontální pohled a 108 °vertikální pohled.

Bezplatné 7denní cloudové úložiště
Po dobu jednoho týdne můžete bezplatně ukládat zaznamenané videoklipy spuštěné pohybem, což vám pomůže virtuálně sledovat váš domov.

Možnost rychlého přehrávání
Podporuje možnost zrychlení přehrávání videa až 16x, pro rychlé prohledání videa na SD kartě.

Nainstalujte svisle nebo obráceně
Kamera je předinstalovánas rotační základnou a lze ji umístit na stůl, okno, strop nebo zeď.


Technická specifikace

  • Velikost: 115 x 78 x78mm
  • Rozlišení: 2304*1296
  • Vstupní napětí: 5V 2A
  • Video kodek: H.265
  • Bezdrátová konektivita: Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz; Bluetooth 4.2
  • Kompatibilní s: Android 4.4, iOS 9.0 nebo vyšší
  • Pracovní teplota: -10°C~50°C
  • Úhel pohledu: 110°
  • Rozšiřitelná paměť: Micro SD Card (až 32GB)
  • Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obsah aktuálního balení se může lišit i v závislosti na datu prodeje. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podobné příslušenství