Vodafone

Mobilní zabezpečení

Služba Mobilní zabezpečení chrání vaše data v přenosné elektronice, jako jsou mobily a tablety.

Získat nabídku

Jak Mobilní zabezpečení funguje

V případě ztráty nebo odcizení přístrojů zaměstnanců zůstanete díky tomu absolutně klidní – nikdo nezíská firemní kontakty, nenahlédne do vašich e-mailů, neotevře si internetové bankovnictví.

  • Služba spolehlivě spolupracuje s nejrozšířenějšími operačními systémy Android, iOS, Windows Phone 7 a 8.
  • Jednotlivá zařízení (mobily, tablety, notebooky) můžete na dálku snadno uzamknout, vymazat či jinak nastavit přes internet, tedy přes webový portál služby.
  • K fungování služby je třeba jediné: Stáhnout si do chráněných mobilních přístrojů příslušnou aplikaci, která je volně dostupná na našich stránkách.

Cena je 49 Kč měsíčně. V rámci tarifů Business Red se vším všudy a Business Red Premium získáte službu zdarma.

Chcete nabídku na míru pro zabezpečení mobilních zařízení? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Jak Jak Mobilní zabezpečení funguje

Pokud při vašem podnikání působíte převážně v terénu, jsou pro vás mobily a tablety hlavními pracovními nástroji. Často však dochází k jejich ztrátám a krádežím. K finanční újmě se také připojuje obava ze zneužití dat, která jsou v zařízeních uložena. Problém řeší služba Mobilní zabezpečení. Díky ní můžete mobily a tablety lokalizovat a pro všechny případy i na dálku zamknout nebo v nich smazat veškerá data. Obsah přístrojů se tak nedostane do nepovolaných rukou. Mobilní zabezpečení je však praktickou službou také v běžném provozu, umožňuje například automaticky nastavit po příchodu do práce Wi-Fi.

Ke stažení