Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Přenosný Wi-Fi internet pro obce

S Připojením bez kabelu+ si vytvoříte vlastní Wi-Fi síť tam, kde zrovna potřebujete.

Datový tarif

Připojení bez kabelu Naplno

Zdvojnásobili jsme datový objem za stejnou cenu. Užijte si naplno 60 GB dat, kdekoliv potřebujete!
Stahování 8 Mbit/s, nahrávání 4 Mbit/s. 

Wi-Fi modem

Huawei LTE CPE B310

Připojte až 33 zařízení najednou.
Bez složité instalace a nastavení.

Získejte Připojení bez kabelu zdarma

Při objednání tarifu Business Red+ nyní získáte Připojení bez kabelu za 0 Kč měsíčně. Nechte nám na sebe číslo. Ještě dnes vám zavoláme a objednávku vyřídíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Ověřte si dostupnost u vás

    Na vaší adrese %ADDRESS% je naše přenosné Připojení bez kabelu Naplno dostupné. Mrkněte níže pro více informací.
    Na vaší adrese %ADDRESS% není přenosné Připojení bez kabelu Naplno dostupné. Můžeme vám na ní ale nabídnout Pevné připojení.
    Přenosné Připojení bez kabelu Naplno pro vás bohužel na adrese %ADDRESS% není dostupné.

  Chyba

  Jak Připojení bez kabelu Naplno funguje


  Představte si například, že podnikáte v oblasti stavebnictví a často měníte působiště. Dosud jste na stavbě využívali mobilní internet v telefonu nebo notebooku s USB modemem. Nyní vám stačí jeden modem a jeden tarif a můžete být připojeni ihned a kdekoli - stačí přemístit modem.

  Když potřebujete internet přestěhovat, není třeba nic řešit přes poskytovatele. Připojení bez kabelu Naplno není vázáno na místo.

  Zkrátka modem vezmete a zapojíte do zásuvky jinde.

  Připojte se k internetu v kanceláři i doma. Buďte online se službou Připojení bez kabelu Naplno tak, že si Wi-Fi signál vytvoříte kdekoli i bez pomoci technika. ADSL/VDSL připojení je naopak vázáno na síť telefonních linek.

  Vytvořte si s Připojením bez kabelu Naplno vlastní Wi-Fi síť v kanceláři i doma. Modem jednoduše zapojíte do zásuvky a užíváte si rychlý internet, který si můžete pohodlně vzít kamkoli, kde máte elektřinu. Přes kabel připojíte až 4 zařízení (např. tiskárnu) a přes Wi-Fi připojíte dalších až 33 zařízení.

  Otázky a odpovědi

  Najděte si odpovědi na své otázky.

  Jak je to s datovým objemem v rámci tarifu?

  K dispozici máte měsíční datový objem 60 GB, a ten zvládne obvykle bez problému pokrýt potřeby běžné kanceláře. Pro lepší představu, kolik dat přibližně měsíčně spotřebujete, můžete využít naši Datovou kalkulačku.

  Co se stane, když data vyčerpám?

  Pokud svůj měsíční objem 60 GB vyčerpáte, poběží internet dál plnou rychlostí a datový objem vám budeme automaticky navyšovat po 5 GB za výhodnou cenu 49 Kč. O čerpání dat i každém navýšení vás budeme samozřejmě informovat SMSkou na kontaktní telefonní číslo. Své čerpání také můžete sledovat v Můj Vodafone.

  Vše máte navíc stále pod kontrolou díky nové službě DataLimit. V základu je DataLimit nastaven na 10 automatických dokupů a po jejich vyčerpání vaše připojení zastavíme. Limit počtu automatických dokupů můžete sami libovolně nastavovat nebo měnit v samoobsluze Můj Vodafone. Nemusíte se tedy obávat vysoké platby za internet.

  Bude mi stačit rychlost připojení?

  Rychlost 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro nahrávání vám bude určitě stačit jak na běžné surfování, tak i na skypování, stahování běžných dokumentů nebo sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě jen kolem 3 Mbit/s.

  Věděli jste, že síť Vodafone je podle nezávislých testů opakovaně nejlepší v celé České republice? Určitě vás nezklame ani na chatě.

  Jaký je rozdíl mezi Připojením bez kabelu Naplno a ostatními datovými tarify?

  Díky Připojení bez kabelu Naplno si jednoduše bez cizí pomoci vytvoříte vlastní Wi-Fi síť, do které můžete připojit až 33 zařízení. Výhodou je, že Wi-Fi modem s Připojením bez kabelu Naplno můžete použít nejen v kanceláři, ale klidně si ho vzít s sebou třeba do dílny nebo kamkoliv jinam. Stačí jej jednoduše zapojit do elektřiny.

  Dále v naší nabídce najdete další 3 typy datových tarifů:

  • pevný internet pro připojení vzduchem nebo přes telefonní přípojku pevné sítě,
  • mobilní internet pro připojení notebooku či tabletu (SIM kartu vložíte přímo do tabletu nebo připojíte notebook za pomoci USB modemu),
  • a internet pro surfování v telefonu (datový balíček si aktivujete na čísle, které používáte i pro volání a SMS).

  Jaké jsou základní parametry Wi-Fi modemu?

  Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 kromě modemu samotného obsahuje i celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běhá náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete ho zapojit do zásuvky v kanceláři, v dílně nebo kdekoliv jinde.

  K modemu můžete přes Wi-Fi připojit až 32 zařízení v různých místnostech, a 1 další napevno ethernetovým kabelem přímo do modemu.

  Technické specifikace 
  Rozměr: 126 x 181 x 36 mm 
  Hmotnost: 226 g 
  Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n 
  Podpora externí antény 
  Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér a manuál k připojení (zvládnete snadno sami bez pomoci technika).

  Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 najdete v Centru péče .

  Mohu si bezdrátový internet nezávazně vyzkoušet?

  Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme 30 dnů na rozmyšlenou a případné vrácení modemu a odstoupení od smlouvy. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.