Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Svěřte své IT i data do správných rukou

Služba Flexi Cloud pro lepší a úspornější řešení.

Co je to Vodafone Flexi Cloud?

Se službou Vodafone Flexi Cloud jednoduše přesunete vaše data a IT infrastrukturu do péče Vodafonu a bezpečí našeho datového centra. Pronajmete si úložiště a výpočetní výkon přesně podle potřeb vaší firmy a nemusíte investovat do vlastního hardwaru a softwaru. Díky technologiím, které neustále vylepšujeme, získáte lepší výkon a kvalitnější řešení, než by vám umožnila vlastní nemalá investice.

Pomůžeme vám vybrat řešení na míru a budeme vaším průvodcem a partnerem od analýzy, přes konfiguraci cloudového řešení až po migraci, instalaci a následnou péči.

Infrastruktura na míru

Získáte úložiště a výpočetní výkon přesně podle potřeb vaší firmy bez investice do vlastního hardwaru a softwaru.

Moderní datacentrum

Díky službě Vodafone Flexi Cloud přesunete vaše data a IT zázemí do péče Vodafonu a bezpečí našeho datového centra.

Nepřetržitý dohled

Data centra jsou umístěna ve dvou geograficky odlišných lokalitách. Budovy hlídá ostraha s monitoringem 24/7/365.

Jaké výhody Flexi Cloud nabízí?

xmarton

Xmarton

využívá Flexi Cloud

Xmarton je moderní česká společnost, která vyvinula a aplikuje špičkové IoT řešení pro vzdálené ovládání automobilu. Od zabezpečení, přes online přehled o poloze až po odemknutí a ovládání mobilním telefonem i při nedostupnosti datových služeb. Celý tento inteligentní systém provozuje na platformě Vodafone sdíleného cloudu. Díky tomu mají jistotu, že jejich klienti využijí všechny funkce a výhody služby naplno, a především bez výpadku.

emco

Emco

využívá Flexi Cloud

Emco je největší český producent cereálií, které úspěšně exportuje do 50 zemí světa. Je to moderní dynamická firma, a proto se rozhodla přesunout veškerou svou IT infrastrukturu na privátní cloud od Vodafonu, Toto praktické řešení teď opatruje nejen vnitropodnikové systémy a databáze, zákaznická data, webové stránky včetně e-shopu, ale i řízení automatických linek v jejich závodech. Spolehlivý výpočetní výkon navíc slouží i logistice, řízení zásob, komunikaci nebo procesně náročným systémům business intelligence.

Chcete se dozvědět o Flexi Cloudu více?

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den vám zavoláme a se vším poradíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí

Jak služba Vodafone Flexi Cloud funguje?

Vyberte si vhodnou službu z portfolia Vodafone Business Cloud od cloudového úložiště až po privátní cloud s dedikovaným výpočetním výkonem pro vaši firmu.
Nebojte, s výběrem vhodného řešení vám poradíme.

Privátní cloud

Virtuální datové centrum, které je jen vaše.
Využijte až 300 serverů, které s nikým nesdílíte. Získáte individuální vysoce zabezpečené řešení s optimální dostupností.

Sdílený cloud

Virtuální datové centrum na sdílené platformě.
Umožňuje snadné a rychlé změny pronajímané kapacity serverů. Proto je vhodný pro firmy s požadavkem na flexibilitu a efektivitu.

Cloudové úložiště

Místo pro sdílení, zálohu a synchronizaci dat.
Záloha počítačů, notebooků a firemních dokumentů. Umožňuje přístup a správu uložených dat ze všech zařízení i na cestách.