Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

IoT aplikace dělané pro vás

Platforma Business Invent se vašemu byznysu přizpůsobí.

IoT řešení na míru

Připravíme vám aplikaci podle vašich potřeb a vytvoříme to pravé IoT řešení pro váš business. Firmám jako je ta vaše nabízíme kvalitní připojení, hardwarové zařízení, vývoj aplikací, statistiky, hostování a k tomu kvalitní servis. To vše za jednu cenu, pod jednou smlouvou a od jednoho poskytovatele. Jednoduché a přehledné.

Icon / HiFi / clock-hiCreated with Sketch Beta.

Rychlé spuštění

Od prvního nápadu do rozběhnutí vlastní aplikace to nebude trvat dlouho, protože IoT zařízení a analytiku už máme připravenou.

Icon / HiFi / need-help-hiCreated with Sketch Beta.

Správa aplikací 24/7

S ničím si nemusíte dělat starosti. O samotný vývoj i další údržbu vaší aplikace se postaráme my a budeme vám k dispozici 24/7/365.

Group 7Created with Sketch Beta.

Snadná adaptace

Platforma umožňuje rychlou adaptaci na změny, ať jde o počty zařízení, dat, transakcí nebo služeb. Plynule lze přejít od malého až po masivní řešení.

Co přináší Vodafone Business Invent

Aplikované IoT řešení usnadní provoz, sníží náklady a zajistí vyšší výnosy všem firmám bez ohledu na jejich velikost nebo sektor, ve kterém působí.

Internet věcí hlídá například firemní majetek, pohyb zásilek, teplotu v kanceláři, obsazenost parkoviště nebo zavlažování půdy. Města ho zase mohou využít pro sledování naplněnosti kontejnerů, online monitoring ovzduší nebo chytré parkování. Existuje tolik možností a každá z nich je pro Vodafone Business Invent zajímavou výzvou.

Mám zájem o řešení na míru od Vodafone Business

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den Vám zavoláme a se vším poradíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí