Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

leo express

Leo Express

využívá komplexní řešení

„Vodafone je pro nás důležitým technologickým a obchodním partnerem, díky kterému můžeme nejen rozvíjet naše služby pro zákazníky, ale také přinášet inovace uvnitř firmy, říká Leoš Novotný, zakladatel společnosti Leo Express.”

Oresi logo

Oresi

Využívá OneNet

„Využíváme OneNet téměř v plné šíři od mobilních a pevných linek přes pevné datové připojení až po nadstavbové ICT služby a oceňujeme osobního konzultanta. Certifikát Best in Test, který Vodafone nedávno získal, je pro nás známkou kvality, svědčí o tom, že jsme vsadili na dobrého partnera a že se nám naše rozhodnutí přejít k Vodafonu vyplatilo.”

Emco

Emco

využívá OneNet

„Vyhovuje nám přístup a flexibilita Vodafonu. Neustále s námi komunikují a přicházejí s návrhy, jak služby ještě vylepšit a přizpůsobit nám na míru. Ukazují nám, kam směřují trendy, co je nového v technice a co z toho můžeme mít. Přemýšlejí nad našimi potřebami a my rozhodně nemáme pocit, že by nám vždy chtěli prodat to nejdražší, co třeba nevyužijeme. Také je příjemné, že komunikujeme s jednou kontaktní osobou, což nám významně šetří čas.”

Vodafone OneNet

OneNet je komplexní řešení firemní telekomunikace, nastavené přesně podle konkrétních potřeb každé společnosti. Unikátně propojuje mobilní a pevné linky do jednoho systému. Šetří náklady, ubírá starosti a přináší také řadu dalších výhod, které z tohoto propojení vyplývají.

Více o OneNet řešení

Oresi logo

Oresi

využívá Centrální internet

„Jako velká firma oceňujeme především to, že řešení OneNet spojuje pod jednu střechu všechny služby, které potřebujeme. OneNet zahrnuje jak výhodné volání a data, tak například i mobilní bezpečnost. A nepopírám, že nás zaujala také cena těchto služeb a také přístup Vodafonu k našim požadavkům. Využíváme OneNet téměř v plné šíři. Provozujeme mobilní telefony a pevné linky, datové linky, WiFi připojení na centrále a ADSL v prodejnách, Security box i hosting. Dokonce máme od Vodafonu i server. Pro náš byznys je klíčová hlavně ochrana dat přes Security box. Díky tomuto řešení jsme schopni zachytit případnou hrozbu útoku na náš systém. OneNet nám umožnil mít také vlastní virtuální síť, v rámci které si voláme ve firmě zdarma.”

Domansky

Autosalon Domanský

Využívá OneNet

„V našich autosalonech nyní využíváme komplexní řešení OneNet, tedy pevné linky i mobilní služby, pevný i mobilní internet. Všechny telefony nám spadají pod jednu VPN, a hovory tak máme uvnitř firmy zdarma. Oceňuji především tzv. zlaté číslo, tedy virtuální číslo, kam náš zákazník zavolá a automaticky je přesměrován na právě volného zaměstnance. Zákazník nechce slyšet plechovou asistentku na obecném čísle pevné linky, ale kompetentního zaměstnance. Zároveň nám Vodafone pomohl vyřešit problém se selháváním datových spojení. Je pro mě důležité, že služby opravdu fungují. Když jsem byl předtím u jiného poskytovatele datových služeb, docházelo k nečekaným výpadkům. V blízké době chceme začít využívat službu Managed WiFi a vybavit prodejce tablety, aby zákazníkům mohli okamžitě ukazovat různé varianty výbavy a příslušenství našich vozů.”

Neovize/Duovize

NeoVize/DuoVize

využívá OneNet

„Naše společnost je v telekomunikačních rukou Vodafonu už od roku 2008. V rámci řešení OneNet využíváme zhruba 60 SIM karet a pevné linky na virtuální pobočkové ústředně, dále datové připojení včetně propojení všech poboček do jedné zabezpečené sítě. U Vodafonu oceňuji možnost postupného rozšiřování služeb bez nutnosti vstupních investic podle toho, jak se naše firma rozrůstá a také ochotu přizpůsobit nabízené služby našim konkrétním potřebám. Nikdo u Vodafonu nás nezařazuje do nějakých škatulek firemního zákazníka, ale mají k nám vždy osobní přístup a snaží se nám připravit služby opravdu na míru.”