Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Firemní OneNet samoobsluha

Účet ve vašich rukách 24/7

Získat nabídku Otevřít

Potřebujete mít útratu pod kontrolou nebo rychle změnit nastavení služeb? Díky OneNet samoobsluze je to možné kdykoliv a odkudkoliv.

Nebo jste administrátor a máte toho moc? Jednoduše přidělte určitá práva přímo jednotlivým uživatelům a jednoduché změny, jako je přesměrování hovoru nebo blokace SIM zvládnou sami.

Chcete nabídku na míru pro Vodafone OneNet? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody OneNet samoobsluhy

Co všechno OneNet samoobsluha umí?

Jednoduše vám pomůže mít výdaje pod kontrolou. Aktuální útrata, vystavené faktury nebo seznam aktivních služeb – to vše se dá najít a jednoduše exportovat do reportu v Excelu.

Potřebujete být non-stop online? OneNet samoobsluha nabízí možnost monitorovat vaše datové linky. Podle lokalit najdete aktuální informace o jejich stavu a vytíženosti.

Blokace hovoru, rezervace místnosti pro audio konferenci – to všechno může administrátor nebo koncový uživatel nastavit v samoobsluze. Případně si zjistit PIN a PUK kódy nebo vytvořit kalendář pro přesměrování hovoru v určité dny nebo konkrétní hodiny.
Nestačí vám ve firmě data? S OneNet samoobsluhou je kdykoliv snadno dokoupíte nebo si navýšíte váš datový limit.
Potřebujete objednat nový telefon a nemáte čas na návštěvu prodejny? V samoobsluze je nejen přehled vašich bonusů a už zakoupených zařízení, ale také možnost objednat si cokoliv z našeho eShopu.