Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Služby, které stojí
na pevných základech

Podle velikosti své firmy získáte produkty na míru

Hledáte řešení pro vaši firmu?

Nechte nám na sebe kontakt, rádi vám poradíme. 

Hledáte řešení pro vaši firmu?

Nechte nám na sebe kontakt, rádi vám poradíme. 

Dohlížejte na stavbu z mobilu

Dodržení termínů, dodávky materiálu a neustálé změny? Jsou vám tyto starosti povědomé? Máme pro vás nabídku služeb, která vám umožní stavbu řídit efektivněji. Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou přímo pro vás.

Komunikujte efektivně, stavba nestavba

Bez každodenní komunikace se zákazníky a kolegy si svou práci nedovedu představit. Často nastávají nečekané situace, které musím okamžitě řešit. Na stavbě jsem neustále v pohybu, je to navíc dost prašné místo a sem tam pracuji i v dešti. Nechci už po pár měsících řešit náhradu za nefunkční telefon. Chci kvalitu, která vydrží. Ke své práci potřebuji extrémně spolehlivý a odolný telefon vhodný i do náročného terénu. Stejně jako neomezené volání a internet po ruce. Dá se pro mě v tomto směru najít vhodné řešení?

Máme jednoduché řešení

Díky našim tarifům s neomezeným voláním, SMS a velkou porcí dat můžete být odteď neustále ve spojení. Přes mobilní data rychle najdete potřebné informace, můžete chatovat i s více kolegy najednou, nebo jednoduše sdílet důležité dokumenty (např. fotografie ze stavby, projekty apod.). Nic už vás zkrátka nelimituje.

Navíc pro vás máme i několik skutečně odolných telefonů. Orientace v nich je přitom velmi snadná. V detailu telefonu, pod Popisem produktu, hledejte „Odolnost telefonu“ a v něm se zaměřte na IP 67 a vyšší. Nejoblíbenější je jednoznačně super outdoor Samsung Galaxy Xcover, který je nejen dost chytrý, ale navíc ještě super odolný. Má protiskluzový povrch, dostatečnou ochranu před vysokými koncentracemi prachu a ustojí i pobyt pod vodou. Pokud si jej pořídíte společně s tarifem v našem eShopu, získáte ho za extra výhodnou cenu.

Benefity

 • Tarify s neomezeným voláním a SMS
 • Rychlá datová síť a velký objem dat
 • Odolný telefon do pohody i nepohody
 • Všechny výdaje na jednom účtu

Můžu mít svoje auto a nářadí pod dohledem?

Jako řemeslník nejsem nikdy na jednom místě. Naopak neustále pobíhám někde v terénu nebo sedím za volantem. V autě s sebou vozím veškeré nářadí a často také materiál, který není zrovna levný. Někdy to počítám a zjišťuju, že má hodnotu statisíců korun. Během práce svoji dodávku parkuju většinou na ulici a už se mi bohužel párkrát stalo, že mi ji někdo vykradl. Kdybych se okamžitě dozvěděl, že se s autem něco děje, mohl bych včas zasáhnout a předejít tak vykradení nebo odtažení. Hned by se mi pracovalo lépe…

Máme jednoduché řešení

Vodafone eDohled je to pravé pro vás. S touto službou máte aktuální přehled o tom, kde se vaše auto i s naloženým materiálem nachází. Nemusíte přitom nic složitě zapojovat – sledovací jednotku jednoduše uložíte do auta, nebo ji na libovolném místě přichytíte silným magnetem. Přes aplikaci v mobilu pak vaše auto sledujete online. Výhodou je i výdrž baterie – dle typu jednotky vám zařízení na jedno dobití může sloužit až rok.

Benefity

 • Přehled o aktuální poloze
 • Sledování otřesů
 • Snadná instalace
 • Funguje i v zahraničí

Dá se zařídit, abychom všichni měli aktuální dokumentaci?

Stavíme-li rodinné domy, je běžné, že spolupracujeme i s dalšími firmami a řemeslníky (zedníky, instalatéry, elektrikáři, podlaháři, zahradníky atd.). Všichni do jednoho pochopitelně musíme pracovat s aktuální dokumentací. Během stavby ale čas od času dojde ke změnám v projektu a může se stát, že někteří dodavatelé se nedostanou k aktualizované dokumentaci včas. To je dost nepříjemné, protože tady se najednou musí něco předělat, tam cosi upravit a vícenáklady nabíhají. Současně dochází i ke zpoždění. Šiklo by se řešení, se kterým bychom my všichni, kteří na stavbě pracujeme, měli přístup k aktuální stavební dokumentaci. Jednou provždy bychom předešli všem nepříjemným opravám a následkům z nich vyplývajícím.

Máme jednoduché řešení

Slyšeli už jste o službě Vodafone OneDrive? Je součástí balíčku Microsoft Office 365 a můžete s ní jednoduše sdílet stavební dokumentaci i další materiály, ať už se zákazníky, zaměstnanci jednotlivých firem, nebo svými řemeslníky. Veškeré potřebné informace i změny v dokumentaci jsou bezpečně uloženy na jednom místě a vy tak máte jistotu, že všichni pracují se stejnou verzí.

Benefity

 • Stavební dokumentace je vždy aktuální na jednom místě
 • Dostupnost kdykoli a odkudkoli
 • Všechno bezpečně na jednom místě
 • Přístup pouze pro oprávněné osoby

Mějte majetek pod dohledem

Máme pro vás řešení pro online monitoring vozidel, nářadí a materiálu

Přenosná monitorovací jednotka od Vodafonu vám umožní mít plně pod kontrolou jakýkoli majetek na stavbě. Díky ní budete mít přehled o aktuální poloze, vytíženosti, otřesech či teplotě svého majetku, a to vše online na chytrém telefonu či tabletu.

Monitoring majetku

Potřebujete mít přehled o tom, kde se auto i s naloženým materiálem či nářadím nachází a zda je v bezpečí? Díky aplikaci v mobilním telefonu hned přesně víte, kde se v daný moment nachází nebo co se s ním děje. A to všechno na dva kliky.

Odolný telefon

Odolný telefon s velkým displejem vám umožní snadno nasdílet všechny změny na stavbě, a to za jakéhokoli počasí.

Zjistit více

Mít možnost vše sledovat jednoduše z mobilu?

máme pro vás řešení

Všichni mají přístup k aktuální stavební dokumentaci.

máme pro vás řešení

Sdílejte ihned informace ze stavby

Máme pro vás jednoduché řešení

Ukládejte a sdílejte stavební dokumentaci, změny na stavbě či fotografie bezpečným způsobem se všemi, kteří se na stavbě podílí, odkudkoli a kdykoli skrze své mobilní zařízení.

Úložiště stavební dokumentace

S naším jednoduchým řešením lze okamžitě sdílet fotky či stavební dokumentaci s kolegy a zákazníky, snadno, rychle a odkudkoli. Sdílení informací přes jedno úložiště vám pomůže doručit projekt v domluvený čas.

Komunikujte efektivně, stavba nestavba

Máme pro vás jednoduché řešení

Úspěch je přímo závislý na kvalitě komunikace. A pro stavebnictví to platí dvojnásob. Zefektivnit zaběhlé postupy ve své firmě nyní můžete jednoduše i vy. Optimalizujte stavební procesy s pomocí našeho komplexního řešení.

Buďte ve spojení s celým týmem

Abychom vám pomohli zajistit hladký chod stavby, připravili jsme pro vás a váš tým výhodné tarify s neomezeným voláním a SMS. Díky velkému množství mobilních dat a naší rychlé datové síti spolu můžete chatovat a volat kdykoli a kdekoli.

Vaši komunikaci už nic nelimituje

Díky službě od Vodafonu si v terénu vyhledáte kýženou informaci a jednoduše spolu sdílíte důležité dokumenty, projektové plány, fotodokumentaci atd. V nabídce pro vás máme i zvláště odolné telefony, které oceníte v náročných podmínkách stavebního prostředí.

Řízení stavby na dálku?

máme pro vás řešení

Doporučujeme pro stavebnictví

Podívejte se na naši rozšířenou nabídku produktů a služeb, díky kterým proces stavby zefektivníte.

Monitoring majetku

Monitoring vám umožní mít neustálý přehled o tom, kde je vaše auto a nářadí v něm uložené, nebo jak a kudy s ním jezdí vaši zaměstnanci.

Odolný telefon

Jste neustále na stavbě, v prachu a občas i zmoknete? Odolnost a výdrž vašeho chytrého zařízení je klíčová.

Úložiště dokumentace

Všichni musí vědět, na čem a jak se má pracovat. Aktuální stavební dokumentaci mají všichni k dispozici online.

Efektivní komunikace

Díky tarifům s neomezeným voláním, SMS a velkou porcí dat jste neustále ve spojení a můžete sdílet důležité dokumenty s kolegy.

Komplexní řešení pro stavební firmy

Pro stavební firmy máme k dispozici širokou nabídku produktů a služeb, které zjednoduší vaše každodenní fungování, ať už se jedná o běžnou komunikaci, nebo vzdálený monitoring mobilního nebo statického majetku až po online sdílení stavební dokumentace. Díky komplexnímu řešení budete mít kdykoli a odkudkoli přehled o tom, co se v rámci projektu děje, a můžete celý proces vzdáleně řídit například i z mobilu.

Rozumíme vašim potřebám a nabízíme řešení

Jak docílit toho, abychom stavební techniku využívali na maximum?

Pořízení každého stavebního stroje i jeho následné využívání není zrovna levná záležitost. Jsou to investice doslova za miliony. I to je důvod, proč na velkých stavbách potřebujeme mít techniku nonstop pod kontrolou. Současně chceme mít jistotu, že ji využíváme naplno, jak jen to jde. Ideální by bylo, kdybychom mohli kdykoli jednoduše zkontrolovat, jestli jsou stroje v daný okamžik na správném místě, a sledovat, jak jsou využívány. Bylo by skvělé, kdybychom uměli zamezit neplánovaným prostojům…

Máme jednoduché řešení

Odpověď na vaši otázku se jmenuje eDohled. Díky této službě od Vodafonu máte aktuální přehled o tom, kde se vámi sledovaná technika nachází a k čemu přesně je v danou chvíli využívána. V případě, že opustí nastavenou zónu, obdržíte notifikaci – můžete si tak hned ověřit, zda je její pohyb v souladu s plánem. V případě prostojů je možné techniku operativně přesunout na jinou stavbu a optimalizovat tak náklady.

Benefity

 • Přehled o pohybu stavební techniky
 • Kontrola využití jednotlivých zařízení
 • Náklady pěkně pod kontrolou

Je v dnešní době vůbec možné ochránit stavební techniku?

Stavební stroje, ponechané během výstavby přes noc na staveništi. Celkem běžná praxe… To s sebou ale nese řadu problémů. Krádeže paliva z nádrží zaparkovaných mašin jsou naší noční můrou. Finanční ztráty jsou v takovém případě obrovské. Ruku v ruce s tím jdou vícenáklady a další zbytečné komplikace – krádež totiž dost často odhalíme až v okamžiku, kdy stroj potřebujeme použít na předem naplánovanou stavební činnost. Dochází tím pádem ke zpoždění a prodlevám, protože nejdřív se musí vyřešit problém s palivem. Neexistuje něco, co by nás nebo ostrahu stavby upozornilo, že se se strojem něco děje?

Máme jednoduché řešení

Chceme vám představit službu Vozový park. Tohle šikovné technické řešení umí sledovat obsah nádrže a v okamžiku, kdy dojde k rychlému poklesu paliva, vám okamžitě zašle SMS notifikaci. Děje se tak prostřednictvím palivových tyčí, nainstalovaných přímo v nádrži jednotlivých stavebních strojů. Tato služba navíc dokáže ochránit i stroje jako takové, což vzhledem k jejich vysoké ceně určitě oceníte. Pořiďte si Vozový park od Vodafonu, mějte vše pod kontrolou a nenechte se „vysávat“.

Benefity

 • Stav nádrže vždy pod kontrolou
 • Ochrana proti zlodějům paliva
 • Možnost reagovat operativně

Je možné mít provoz nákladních aut pod kontrolou?

Kdekdo ve stavebnictví vám potvrdí, že připravit rozpočet na velkou stavbu je dost náročná záležitost. Velkou roli v něm hraje nákladní doprava, protože její rozsah není možné předem přesně určit. Kolik bude na stavbě potřeba nákladních aut a budou všechna plně využita? Těžko odhadnout. Developer zodpovědný za investice do celého projektu nám tyto náklady dost často rozporuje a zkoumá jejich oprávněnost. Pomohl by nám nástroj, který by nám u našich aut ukázal všechny ujeté trasy, spotřebu pohonných hmot, ale i to, kdy jezdila a kdy pouze stála (např. ve frontě) se zapnutým motorem.

Máme jednoduché řešení

Se službou Vodafone Vozový park můžete monitorovat výkon motoru jednotlivých nákladních aut. Vidíte tak např., kdy bylo auto v pohybu nebo po jaké trase jelo, ale dozvíte se také, kdy a jak dlouho běžel motor naprázdno. Bude tak pro vás mnohem jednodušší obhájit si případné vícenáklady, nemluvě o tom, že provoz aut si efektivně přenastavíte kdykoli v průběhu stavby.

Benefity

 • Přehled o provozu každého vozidla
 • Možnost sledovat spotřebu
 • Operativní využití vozového parku

Je kvalitní internetové připojení na stavbě utopie?

Stavba, to nejsou jen cihly a železobeton. Jsou to i data, přesněji řečeno obrovské množství dat. Při realizaci projektu je využíváme od úplného začátku a potřebujeme je mezi sebou i sdílet. Problém je, že stavbě v této fázi ještě není přiděleno číslo popisné a my se tak v místě nemůžeme připojit prostřednictvím metalických, ale ani optických vedení. Náš tým nicméně kvalitní internetové připojení potřebuje. Existuje způsob, který by nám všem, kteří se na stavbě podílíme, umožnil mezi sebou efektivně a bezpečně komunikovat?

Máme jednoduché řešení

Seznamte se s naším Pevným internetem, případně P2P (Point to point) – službami, které umožňují kvalitní přenos velkého množství dat i v lokalitách, kde ještě nejsou položeny datové kabely. Při zahájení stavby ještě skutečně není k dispozici číslo popisné, proto v místě není možné zajistit připojení prostřednictvím ADSL nebo optiky. Přesto stavební firma může být online i na stavbě, a to prostřednictvím kvalitního a rychlého připojení. Vodafone technologie, jako již zmíněný Pevný internet (WTTX) nebo P2P (dle dostupnosti v dané lokalitě), umožní vaší firmě pohodlně uvnitř týmu komunikovat i sdílet libovolné množství projektové a stavební dokumentace.

Benefity

 • Dostupnost k veškeré stavební dokumentaci
 • Možnost vzdálené komunikace mezi stavbou a projektovou kanceláří, investorem, subdodavateli
 • Garance dostupnosti konektivity v dané lokalitě na základě SLA – Kvalitního a garantovaného připojení na stavbě
 • Stejná rychlost přenosu dat při přijímání a odesílání dokumentů

Lze na stavbě komunikovat skutečně efektivně?

Řízení stavby… pro nás coby stavební firmu naprosto klíčová věc. Aby ale bylo opravdu efektivní, nás stojí hodně času i energie. Pravidelně pořádáme takzvané „kontrolní dny“ – během nich analyzujeme realizované úkoly, revidujeme výsledky, plánujeme další kroky atd. Tyto kontroly probíhají většinou přímo na stavbě za osobní účasti vedoucích jednotlivých týmů. Nikdo z nás nesmí chybět. Sami si udělejte obrázek, kolik prostředků vynaložených za cestování a kolik času stráveného na cestě každého z nás tato setkání stojí. Dalo by se to řešit i jinak?

Máme jednoduché řešení

Díky službě Vodafone Videokonference můžete pravidelné schůzky se zákazníky, obchodními partnery nebo dodavateli absolvovat na dálku a přitom z očí do očí. Ušetříte tak nejen čas, ale i náklady na cestování. Videokonference je moderní způsob komunikace, který v mnoha ohledech nahrazuje osobní setkání. A nejen to. Umožní vám např. řešit technické obtíže na stavbě bez přítomnosti experta. S ním je totiž možné se v případě problému okamžitě spojit – jak jinak než přes video.

Benefity

 • Ušetříte náklady na obchodní cesty
 • V kontaktu můžete být častěji než při osobním setkání
 • Efektivní využití času všech zúčastněných

Existuje server, který se umí přizpůsobit našim aktuálním potřebám?

Vždy když realizujeme nějaký významnější stavební projekt, potřebujeme velkou kapacitu serverů. Musíme totiž průběžně ukládat veškeré provozní dokumenty, jako jsou smlouvy, různá povolení, detailní projektová dokumentace, fotografie, architektonické studie a mnoho dalších. Pokud se během sezóny zahájí více projektů najednou, kapacitu těchto serverů jsme nuceni nárazově zvyšovat. Po dokončení stavby sice vše archivujeme, ale pokud nezačneme pracovat na dalším projektu, servery zůstávají přechodně nevyužité. Kdyby šlo kapacitu měnit podle aktuálního objemu dokumentace, nových projektů a potřeb firmy, byla by to ideální konstelace. Nikdo přece nechce zbytečně platit za to, co nevyužívá.

Máme jednoduché řešení

Služba Vodafone Flexible Computing je skvělá možnost, jak pružně upravovat využívanou kapacitu na virtuálním serveru, a to na základě vaší aktuální potřeby. Vše ovládáte a nastavujete sami díky online portálu. Rychle, v reálném čase a z pohodlí své kanceláře, a navíc opravdu platíte jen za kapacitu, kterou aktuálně využíváte.

Benefity

 • Flexibilní nastavení potřebné kapacity
 • Ovládání online přímo z vaší kanceláře
 • Platíte jen za to, co skutečně využíváte

Můžu sdílet stavební dokumentaci online?

Na velkých stavebních projektech se podílí celá řada pracovních týmů, které mezi sebou musejí úzce spolupracovat. V průběhu stavby ale někdy dochází ke změnám v projektu a nezřídka je to na poslední chvíli. Může se tak stát, že část lidí, kteří se většinou pohybují v terénu, nedostane aktuální dokumentaci včas. Vinou těchto nedorozumění se pak musejí některé věci předělávat nebo upravovat a vznikají nepříjemné vícenáklady. Současně dochází i ke zpoždění, ze kterého může plynout nemalé penále. Kdybychom my všichni, kteří na projektu pracujeme, měli přístup k aktuální stavební dokumentaci v reálném čase, mohli bychom těmto nepříjemnostem předcházet.

Máme jednoduché řešení

Sáhněte po službě Vodafone Flexible Computing a rázem se k celé stavební dokumentaci dostanou všichni, kdo ji ke své práci potřebují. Kdykoli a odkudkoli. Pro každý projekt je na virtuálním serveru k dispozici zabezpečené prostředí, kde můžete veškerou aktuální dokumentaci sdílet – ať jde o smlouvy, stavební plány, fotografie, či další důležité údaje. V okamžiku, kdy se ve složce cokoli změní, přijde všem, kteří do ní mají povolený přístup, notifikace. Všichni tak můžou reagovat na změny okamžitě.

Benefity

 • Stavební dokumentace je vždy aktuální na jednom místě
 • Vysoké zabezpečení citlivých dat
 • Přístup jen pro oprávněné osoby
 • Dostupnost kykoliv a odkudkoli

Využívejte stavební techniku na maximum

Máme pro vás řešení pro online monitoring vozidel, strojů a zařízení

Digitální technologie nám umožňují nejen efektivně komunikovat, ale také monitorovat pohyb, otřesy, teplotu či styl jízdy motorových vozidel nebo strojů, tak statického majetku, jako jsou například stavební buňky.

Monitoring strojů a zařízení

Potřebujete znát aktuální polohu jednotlivých strojů nebo jiného majetku? S monitorovací technologií od Vodafonu si jednoduše nastavíte sledování objektu na chytrém telefonu či tabletu a přesně víte, kde v daný okamžik je nebo co se s ním děje.

Efektivní využití stavební techniky

Ať už se na stavbách setkáváte například s krádeží paliva ze stavebních strojů, nebo potřebujete zkontrolovat, zda řidič dodržel plánovanou trasu, máme pro vás řešení. Nebudou vám tak vznikat zbytečné vícenáklady za využívání stavební techniky.

Přejete si optimalizovat
provoz na stavbě?

máme pro vás řešení

Zjednodušení práce na projektech díky sdílení aktuální dokumentace?

máme pro vás řešení

Veškerá dokumentace na jednom místě

Každodenní sdílení projektové dokumentace je na velké stavbě zásadní. Máme pro vás jednoduché cloudové řešení

Uložiště pro sdílení stavební dokumentace

Pro každou stavbu můžete mít flexibilní cloudové řešení, kam lze ukládat veškerou stavební dokumentaci, ať už se jedná o smlouvy, povolení, nebo samotné projektové plány. Samozřejmě jakýkoli dokument můžeme sdílet s kýmkoli a kdykoli v průběhu realizace projektu. Když se v dokumentech cokoli změní, všichni se o tom díky notifikaci včas dozví.

Jednoduché cloudové řešení

Potřebujete zálohovat nebo sdílet pouze malé množství dat a nemáte vlastní server? Cloudové úložiště je jednoduché řešení právě pro vás – díky němu budete moci sdílet aktuální dokumentaci se všemi.

Efektivní komunikace na stavbě

Máme pro vás jednoduché řešení

Úspěch je přímo závislý na kvalitě komunikace. A pro stavebnictví to platí dvojnásob. Zefektivnit zaběhlé postupy ve své firmě nyní můžete jednoduše i vy. Optimalizujte stavební procesy s pomocí našeho komplexního řešení.

Stavbu můžete řídit i na dálku

Cílem každé velké stavební firmy je u jednotlivých stavebních projektů dosáhnout co nejefektivnějšího řízení a současně optimalizovat náklady. Dnes už není potřeba být na kontrolních dnech či schůzkách s klienty osobně.

Jednoduché moderní řešení najdete u nás

Pravidelné schůzky s týmem, schůzky s klienty, obchodními partnery nebo dodavateli mohou probíhat vzdáleně a přitom z očí do očí. Díky službě Vodafone Videokonference ušetříte drahocenný čas, náklady na cestování a nejen to. Vodafone Videokonference vám např. umožní řešit technické obtíže na stavbě s expertem bez nutnosti čekání na jeho příjezd.

Řízení stavby na dálku?

máme pro vás řešení

Doporučujeme pro stavebnictví

Vodafone je spolehlivým partnerem v poskytování služeb ve specifických oborech podnikání šitých na míru vašemu podnikání. Pomůžeme vám nejen v těchto oblastech.

Monitoring majetku

Mějte online přehled nejen o veškeré stavební technice, ale i o statických zařízeních a nářadí.

Úložiště pro sdílení dokumentů

Aktuální stavební dokumentaci mají všichni k dispozici online.

Konektivita

Buďte online, sdílejte dokumentaci a komunikujte s kolegy díky rychlému připojení na stavbě.

Efektivní komunikace

Videokonference řeší časovou a nákladovou úsporu cestování na jednotlivé projekty.