Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Správa vozového parku

Spravujete v rámci vašeho podnikání vozový park? Spravujte ho lépe a jednodušeji.

Získat nabídku

Jak funguje Vozový park


Spravujete vozový park osobních, nákladních vozidel nebo speciální techniky? Teď ho můžete spravovat lépe a efektivněji. Ať jste malá firma nebo velká společnost, máme pro vás řešení na míru dle velikosti vašeho vozového parku. Nastavíme parametry přesně podle velikosti vašeho vozového parku.

Služba Vozový park pokryje potřeby jak vozových parků s pěti a více automobily tak i velkých autodopravců nebo logistických společností. Jednotka nainstalovaná ve vozidle nepřetržitě zaznamenává pomocí GPS aktuální polohu, kterou pomocí Vodafone sítě zasílá spolu s dalšími potřebnými údaji o provozu vozidla do aplikace Vozového parku. Vy se k ní snadno připojíte přes internet a máte dokonalý přehled, kde se vaše vozy právě nacházejí a v jakém jsou stavu. Samozřejmostí je i aplikace pro mobilní telefon. Služba je vhodná k monitorování vozového parku osobních, užitkových, nákladních vozidel, ale i speciální techniky jako např. zemědělských strojů.

Kromě běžných věcí, jako online sledování polohy vozu či tvorby knihy jízd, dokáže Vozový park díky pokročilé jednotce vyhodnotit jízdní styl řidiče a známkovat ho jako ve škole. Díky tomu ušetříte na pohonných hmotách i opotřebení vozu (brzdové destičky/kotouče).

V rámci měsíčního poplatku vám služba Vozový park umožní online:

 • vytvářet knihy jízd,
 • rozlišovat osobní a služební jízdy,
 • kontrolovat trasy a časy jednotlivých cest,
 • sledovat stav paliva,
 • sledovat provozní údaje z diagnostiky vozu,
 • sledovat a vyhodnocovat jízdní styl řidiče.

Služba je vhodná k monitorování vozového parku osobních aut i pro spediční firmy. Kromě běžných věcí, jako online sledování polohy vozu či tvorby knihy jízd, dokáže Vozový park díky pokročilé jednotce vyhodnotit jízdní styl řidiče a známkovat ho jako ve škole. Díky tomu ušetříte na pohonných hmotách i opotřebení vozu (brzdové destičky/kotouče).

Demoverze

Vyzkoušejte demoverzi Dohledu vozového parku

Správa vozidel

Spravujte vaše vozidla, pokud jste již naším zákazníkem

Chcete nabídku na míru pro dohled vozového parku? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody Dohledu vozového parku

Snížení provozních nákladů (nemožnost černých jízd, plýtvání palivem ap.),

Nízká pořizovací cena měřicí jednotky, měsíční platby jen za data nebo SMS, snadná instalace měřicí jednotky.

Zefektivnění využívání vozového parku (propojení s CCS kartami, sledování spotřeby paliva, zabezpečení vozidel ap.).

Jak funguje Dohled vozového parku

Oblast dohledu vozového parku je velice široká.

 • Dohled osobních automobilů – snížíte počet najetých kilometrů, spotřebu a tím pádem také opotřebení vozidel. Máte okamžitý přehled o pozici všech automobilů. Díky automatické tvorbě knihy jízd snížíte administrativní náklady na provoz vozového parku.
 • Servisní vozidla – můžete navíc optimalizovat trasy v reálném čase a dálkově zadávat do palubní navigace řidiče.
 • Nákladní doprava – máte nejen přehled o poloze vozidla, ale také o stavu nákladů. Samozřejmostí je kontrola AETRu řidiče.
 • Stavební stroje – máte vždy přehled o vytížení jednotlivých vozidel a vykonávaných pracích.
 • Kontejnerová doprava – evidujete veškeré jízdy s kontejnerem i bez něj a také naplněnost kontejnerů, což vám přinese jednoznačnou úsporu v logistice.