Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Jak správa vozového parku funguje?

Služba umožňuje snadno a efektivně spravovat vozový park osobních i nákladních vozidel nebo speciální techniky. Služba je vhodná jak pro menší flotilu (pět a více automobilů), tak i pro velké autodopravce nebo logistické společnosti. Stejně dobře poslouží i pro správu strojů v zemědělství nebo stavebnictví.

Jednotka nainstalovaná ve vozidle dokáže kromě běžných věcí, jako je online sledování polohy vozu nebo tvorba knihy jízd, vyhodnotit i další zajímavé faktory, jako je například jízdní styl řidiče. Díky tomu ušetříte na pohonných hmotách i opotřebení vozu.

Sledování online

Máte okamžitý přehled, kde se vaše vozy právě nacházejí a v jakém jsou stavu. Jak v portálu, tak v aplikaci.

Kniha jízd

Automatické vytváření a záznam s rozlišením na služební a soukromé cesty.

Provozní údaje

Sledování stavu vozidla i nákladu, spotřeby paliva a stylu jízdy řidiče nebo upozornění na pravidelný servis.

Chcete mít vozový park pod kontrolou?

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den vám zavoláme a se vším poradíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí