Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

NB-IoT

Nová technologie, která mění význam internetu věcí. Díky standardizaci 3GPP nabízí bezkonkurenční vlastnosti ve srovnání s ostatními technologiemi na trhu LPWA sítí.

Výhody NB-IoT

NB-IoT je technologie LPWA, která byla vyvinuta tak, aby umožnila efektivní komunikaci zařízení, jejichž pracovní režim je nenáročný na množství přenesených dat, spoléhají se na baterie a mají dlouhý životní cyklus. NB-IoT umožňuje do sítě připojit více zařízení, nabízí lepší dosah signálu a to vše s velmi nízkou spotřebou energie. NB-IoT propojí všechna vaše chytrá zařízení s naší sítí, ať už se nachází kdekoli.

Vysoká výdrž baterie díky extrémně nízké spotřebě

Nízké pořizovací náklady

Kvalitní pokrytí a to i uvnitř budov a pod zemí

Inovace

Tato technologie je primárně zaměřená na internet věcí a M2M komunikaci. M2M komunikace využívá ke svému fungování jen zlomek dat v porovnání s běžným přenosem při práci s internetem na počítači nebo tabletu. Díky takovým zjednodušením bylo možné zvýšit výdrž baterie a snížit pořizovací náklady.

Budoucnost Internetu Věcí

Budoucnost Internetu Věcí spočívá ve vytvoření jednotné celosvětové sítě, která umožňuje jednoduché a spolehlivé propojení chytrých zařízení. My ve Vodafone CZ věříme, že právě NB-IoT je ta správná cesta.

Máte zájem spolupracovat s námi na rozvoji této nové technologie?

Zajímáte se o technologii NB-IoT a chtěli byste se zapojit? Připravujete nový projekt, který by mohl technologii NB-IoT využít? Přihlaste se pomocí následujícího formuláře. Budeme rádi, když přidáte krátký popis vašeho projektu. Během následujících 3 měsíců budeme kontaktovat ty nejzajímavější.

Položky označené * jsou povinné.