Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Chytrá budova

Nechte vaši budovu pracovat za vás

Jak Chytrá budova funguje

Chytrá budova je IoT řešení, které výrazně zjednodušuje správu budov. Zvyšuje tak komfort nejen těm, kteří se o nemovitost starají, ale i všem jejím uživatelům. Ať už se jedná o analýzu obsazenosti, kontrolu kvality ovzduší nebo jednoduchou navigaci po budově. Díky vnitřní lokalizaci je možné sbírat data v reálném čase a operativně na ně reagovat. Výhodou je i aplikace, která vás zavede přesně tam, kam potřebujete, bez bloudění a ztráty času. I vaše budova může být chytřejší...

Výhody Chytré budovy

Úspora nákladů

Pohodlí

Produktivita

Bezpečnost

Kvalitnější služby

Co všechno Chytrá budová umí


Analýza obsazenosti

  Využívejte své prostory efektivně.

  Optimalizace pronajatých prostor může ušetřit nemalé prostředky. Naše řešení umožňuje podrobnou analýzu jednotlivých podlaží nebo oblastí prostřednictvím grafů, statistik nebo teplotních map. Data zobrazí v reálném čase, ale zaměřit se můžete i na konkrétní období – dny, měsíce, roky nebo konkrétní místo. Zkrátka budete vědět o každé židli.


  Vnitřní navigace

  Už žádné bloudění a marné hledání.

  Díky aplikaci se můžete jednoduše navigovat k lidem, do zasedacích prostor nebo k výtahům. Stačí zadat, kam potřebujete a žádná kancelář, kuchyňka nebo např. lékárnička už se před vámi neschová. Aplikace skvěle poslouží i v případě nutné evakuace.


  Environmentální analýza

  Optimální pracovní prostředí má zásadní vliv na výkonnost.

  Chytré senzory průběžně sbírají data o teplotě, stavu CO2 nebo vlhkosti, díky kterým můžete prostředí okamžitě upravovat. Moderní technologie vám tak pomůže vytvořit příjemnou atmosféru pro vaše zaměstnance.


  Správa budovy

  Zjednodušte a zefektivněte správu budovy.

  Zaměstnanci mohou přes aplikaci nahlásit případné závady nebo mimořádné události. Tím umožňují správě budovy okamžitě reagovat. Systém také zvyšuje bezpečnost ve vaší budově.

  Analýza parkování

  Rezervuje si volné parkovací místo.

  Řešení zahrnuje krátkodobou i dlouhodobou analytiku využití parkovacích míst ve vaší budově a funguje také jako rezervační systém pro zamluvení konkrétního parkovacího místa včetně možnosti přímé navigace.

  Zavolejte nám ikona
  Zavolejte nám ikona

  Nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se.

  Napište nám svoje číslo a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí