Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

IoT řešení na míru

Připravíme vám aplikaci podle vašich potřeb a vytvoříme to pravé IoT řešení pro váš business. Firmám jako je ta vaše nabízíme kvalitní připojení, hardwarové zařízení, vývoj aplikací, statistiky, hostování a k tomu kvalitní servis. To vše za jednu cenu, pod jednou smlouvou a od jednoho poskytovatele. Jednoduché a přehledné.

Icon / HiFi / clock-hiCreated with Sketch Beta.

Rychlé spuštění

Od prvního nápadu do rozběhnutí vlastní aplikace to nebude trvat dlouho, protože IoT zařízení a analytiku už máme připravenou.

Icon / HiFi / need-help-hiCreated with Sketch Beta.

Správa aplikací 24/7

S ničím si nemusíte dělat starosti. O samotný vývoj i další údržbu vaší aplikace se postaráme my a budeme vám k dispozici 24/7/365.

Group 7Created with Sketch Beta.

Snadná adaptace

Platforma umožňuje rychlou adaptaci na změny, ať jde o počty zařízení, dat, transakcí nebo služeb. Plynule lze přejít od malého až po masivní řešení.

Co přináší Vodafone Business Invent

Aplikované IoT řešení usnadní provoz, sníží náklady a zajistí vyšší výnosy všem firmám bez ohledu na jejich velikost nebo sektor, ve kterém působí.

Internet věcí hlídá například firemní majetek, pohyb zásilek, teplotu v kanceláři, obsazenost parkoviště nebo zavlažování půdy. Města ho zase mohou využít pro sledování naplněnosti kontejnerů, online monitoring ovzduší nebo chytré parkování. Existuje tolik možností a každá z nich je pro Vodafone Business Invent zajímavou výzvou.

Mám zájem o řešení na míru od Vodafone Business

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den Vám zavoláme a se vším poradíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí