Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Váš firemní tarif se 40 GB dat

Získáte 4 firemní tarify s neomezeným voláním, SMS a sdílenými 40 GB dat.

Až 40 GB dat v mobilu s neomezeným voláním.

Sleva 4000 Kč na telefon nebo tablet. 

Business Red+

Základní tarif pro 4 členy firmy

Neomezené volání
do všech sítí pro 4 členy

Neomezené SMS
do všech sítí pro 4 členy

3 + 1 GB
měsíční data sdílená mezi členy

Business Red+ 20 GB

Tarif pro 4 s velkou porcí dat

Neomezené volání
do všech sítí pro 4 členy

Neomezené SMS
do všech sítí pro 4 členy

23 GB 
měsíční data sdílená mezi členy

Business Red+ 40 GB

Tarif pro 4 s obrovskou porcí dat

Nejlepší nabídka

Neomezené volání
do všech sítí pro 4 členy

Neomezené SMS
do všech sítí pro 4 členy

43 GB
měsíční data sdílená mezi členy

Ceny jsou včetně DPH.

Navíc získáte k tarifům Business Red+ přenosnou Wi-Fi síť do kanceláře zdarma

Co dostanu

Připojení bez kabelu Naplno

Speciální nabídka

Zdarma k tarifům Business Red+ / Business Red+ 20 GB / Business Red+ 40 GB

S Připojením bez kabelu Naplno si vytvoříte vlastní Wi-Fi síť tam, kde zrovna potřebujete. 
Rychlost stahování je 8 Mb/s, odesílání 4 Mb/s a na surfování máte celých 60 GB dat.
Navíc můžete připojit až 33 zařízení najednou.

Jak se připojit?

Internet zprovozníte snadno a rychle bez pomoci technika. Koukněte na video.

Jaké má modem parametry?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běží náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 naleznete v Centru péče.

Kde se všude připojíte?

Kde se připojíte

Vezměte si Připojení bez kabelu tam, kde ho právě potřebujete. 4G LTE Internetem jsme pokryli už 99 % obyvatel.

 Tady máme pokryto. Stejně jako na většině území ČR, i tady si 4G LTE internet opravdu užijete.
 Je nám líto, ale pro Připojení bez kabelu tady nejsou vhodné podmínky.
 Na tomto místě může připojení kolísat. Při objednávce v eShopu proto doporučujeme zvolit osobní vyzvednutí v prodejně, kde vám kromě odborné rady můžeme nabídnout i externí anténu pro zesílení signálu. Pokud problém nevyřešíme a připojení bude nestabilní, smlouvu můžete v rámci 30denní záruky spokojenosti vypovědět. Peníze zaplacené za modem vám vrátíme zpět.
 Mrzí nás to, na tomto místě Připojení bez kabelu nevyužijete, protože tu nechytíte dostatečně rychlý internet.

Podrobnější informace

Níže najdete nejčastější otázky k Připojení bez kabelu.

Jaký má datový limit Připojení bez kabelu Naplno?

K dispozici máte měsíční datový objem 60 GB, a ten zvládne obvykle bez problému pokrýt potřeby běžné domácnosti. Pro lepší představu, kolik dat přibližně měsíčně spotřebujete, můžete využít naši Datovou kalkulačku.

Pokud svůj měsíční objem 60 GB vyčerpáte, poběží internet dál plnou rychlostí a datový objem vám budeme automaticky navyšovat po 5 GB za výhodnou cenu 49 Kč. O čerpání dat i každém navýšení vás budeme samozřejmě informovat SMSkou na kontaktní telefonní číslo. Své čerpání také můžete sledovat v Můj Vodafone.

Vše máte navíc stále pod kontrolou díky nové službě DataLimit. V základu je DataLimit nastaven na 10 automatických dokupů a po jejich vyčerpání vaše připojení zastavíme. Limit počtu automatických dokupů můžete sami libovolně nastavovat nebo měnit v samoobsluze Můj Vodafone. Nemusíte se tedy obávat vysoké platby za internet.

Akce Letní surfování: Data nad rámec tarifu zdarma
Do konce srpna vám po vyčerpání měsíčního datového objemu omezíme přenosovou rychlost pro stahování i nahrávání na 256 kbit/s, a to navíc jen u některých činností (uvedeny přehledné tabulce ), ostatní služby poběží plnou rychlostí i nadále. Za data nad rámec 60 GB vám nic účtovat nebudeme.

Bude mi stačit rychlost připojení?

Poskytované rychlosti vám určitě busou stačit jak na běžné surfování, tak i na skypování, hraní her nebo sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě jen kolem 3 Mbit/s.

Věděli jste, že síť Vodafone je podle nezávislých testů opakovaně nejlepší v celé České republice? Určitě vás nezklame ani na chatě.

Jaké jsou základní parametry Wi-Fi modemu?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 kromě modemu samotného obsahuje i celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běhá náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete ho zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo kdekoliv jinde.

K modemu můžete přes Wi-Fi připojit až 32 zařízení v různých místnostech, a 1 další napevno ethernetovým kabelem přímo do modemu. 

Technické specifikace 
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm 
Hmotnost: 226 g 
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n 
Podpora externí antény 
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér a manuál k připojení (zvládnete snadno sami bez pomoci technika).

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 najdete v Centru péče.

Máte i vy zájem o 4 tarify a WiFi internet zdarma? Zavoláme Vám

Zanechte nám na sebe číslo a my se Vám ozveme zpět. Náš specialista vám doporučí ten správný tarif na míru vašemu podnikání.

Chcete poradit s nákupem? Využijte našeho specialistu

Přes videochat vám pomůže s výběrem, takže pro dobrou radu už nemusíte chodit do prodejny.

Vybrat specialistu

Více informací o tarifu Business Red+

Volání, SMS a MMS v České republice

  • Voláte zcela neomezeně. Do všech pevných i mobilních sítí v ČR.
  • SMS posíláte rovněž neomezeně do všech mobilních sítí v ČR. Cena SMS na pevnou linku je 5,45 Kč.
  • MMS zpráva stojí 4,54 Kč do jakékoli sítě v ČR.
  • Volání na zvláštní služby (tzv. barevné linky) mohou být účtována, detaily najdete v Centru péče.

Sdílený mobilní internet

Základní měsíční datový objem v rámci tarifu Business Red+ tarifu je 3 GB, navýšený nyní o 1 GB dat zcela zdarma po celou dobu vaší smlouvy. Celkově tak mezi členy skupiny sdílíte 4 GB dat měsíčně.

Tarif Business Red+ 20 GB se skládá se ze základního tarifu Red+ a Zvětšení datového balíčku 20 GB. Celkově tak mezi členy skupiny sdílíte 23 GB dat měsíčně. 

Tarif Business Red+ 40GB se skládá se ze základního tarifu Red+ a Zvětšení datového balíčku 40 GB. Celkově tak mezi členy skupiny sdílíte 43 GB dat měsíčně. 

Díky službě DataStrop si datový objem můžete kdykoli snadno rozdělit mezi jednotlivá čísla, a to přímo v Můj Vodafone. Pokud si datový limit pro jednotlivá čísla nenastavíte, nevadí. Všichni členové skupiny budou data čerpat společně a toho, kdo potřebuje čerpat víc, neblokuje žádný individuální limit.

Podmínky zvětšení datového balíčku u tarifu Business Red+ o 1 GB zdarma:

  • Toto navýšení, které běžně stojí 199 Kč, získáte zdarma na celé dva roky. Pokud si tarif Business Red+ koupíte se smlouvou a v budoucnu si ji budete prodlužovat, automaticky vám k tarifu na další dva roky prodloužíme také data zdarma.
  • Pro zachování zvýhodnění Zvětšení datového balíčku o 1 GB za 0 Kč prosím neměňte nastavení služby Zvětšení datového balíčku.
  • Po vyčerpání základního objemu vám data automaticky navýšíme díky službě Data nad rámec balíčku a to po 250 MB za 99 Kč. Tuto službu si můžete kdykoli zdarma vypnout a kdykoli obnovit..

Rychlost mobilního internetu

V rámci tarifu Red+ využíváte rychlý Internet 4G LTE, kterým jsme pokryli už 99 % obyvatel ČR a síť stále vylepšujeme.
Maximální teoretická rychlost stahování je na některých místech až 335 Mbps.

Pro koho je tarif Business Red+ určen

Business Red+ je určen firemním zákazníkům. Do své skupiny však můžete přiřadit vedle spolupracovníků třeba i členy rodiny. Tarif si nemohou objednat zákazníci OneNet a nelze aktivovat na číslech, na kterých je uzavřena rámcová smlouva.

Volání do zahraničí a roaming

Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, do které země voláte. Pokud často voláte do jednoho konkrétního státu, můžete si aktivovat zvýhodněný balíček My Country. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách volání do zahraničí.

Roaming v EU: V EU, Lichtenštejnsku, Norsku a na Islandu (tedy zóna 1) jste úplně jako doma. Jednoduše křížem krážem Evropou využíváte svůj domácí tarif včetně dat bez roamingového poplatku.

Roaming ve světě: V mnoha zemích zbytku světa (zóna 2 a 3), můžete díky přednastavené službě Roaming na den volat, SMSkovat a využívat 100 MB denně z vašeho domácího tarifu za poplatek 199 Kč/24 hod. Nastavení si ale můžete kdykoliv změnit a platit jen za spotřebované jednotky. Více informací a kompletní nabídku najdete na stránkách roamingu.

Přiřazení čísel v rámci Vodafonu

Do své skupiny Business Red+ můžete převést jedno až čtyři čísla od Vodafonu. Stávající tarif se tak na těchto číslech změní na Business Red+.

Pokud chcete Red+ využívat s čísly, které již jsou u Vodafonu, objednávku nelze dokončit v eShopu. Nákup s vámi rádi vyřídíme telefonicky, stačí nám na sebe nechat kontaktní číslo a my se vám ozveme.

Přiřazení čísel od jiného operátora

Do své skupiny Business Red+ si samozřejmě můžete převést také jedno až čtyři čísla od jiného operátora. Pro objednávku nám buď zanechte své kontaktní číslo a my se vám ozveme, nebo dokončete objednávku v eShopu.

Pamatujte na to, aby číslo, které zvolíte správcem skupiny, bylo v naší síti aktivováno jako první. Teprve potom můžou být služby zprovozněny i na dalších členských číslech.

Při přenosu čísla od jakéhokoli jiného operátora stačí udělat dva kroky a jste u nás raz dva.

1. Dejte výpověď u stávajícího operátora

Jakmile se rozhodnete odejít, nikdo vám nemůže bránit. Výpověď podáte v prodejně nebo na zákaznické lince svého operátora.
Váš operátor vám vygeneruje číslo výpovědi, tzv. ČVOP. To si poznamenejte.

2. Určete si datum přenosu čísla k nám

V případě telefonické objednávky ČVOP sdělíte operátorovi.

Při nákupu v eShopu ho zadáváte v košíku u možnosti "Přenést číslo", kde si také vyberete datum přenosu čísla k nám. Pokud přenášíte více čísel, ideální je nastavit přenos všech čísel na stejné datum, abyste mohli využít rodinné řešení naplno.

Pokud ČVOP ještě nemáte, v košíku zadáte jen přenášená čísla. ČVOP nám doplníte později na speciální stránce, kterou vám ještě pošleme e-mailem.

Pomohly vám informace na této stránce?