Vodafone

Tarif Vodafone Roaming na den

Užívejte si mobilní internet, volání a posílání SMS ve vybraných zemích světa, jako byste byli doma.

Volejte, posílejte SMS a datujte jako doma v ČR.

Služba je aktivní vždy na 24 hodin.

Aktivace i deaktivace služby je zdarma.

Roaming na den

Občas vytáhnu paty z domova.

Vyrážíte do zahraničí na prodloužený víkend? Sdílejte své zážitky bez obav z vysokého účtu.

69 Kč na den v zóně Evropa
199 Kč na den v zóně svět

Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje Roaming na den v evropských destinacích

Letíte na víkend do Paříže. Ve chvíli, kdy v zahraničí uskutečníte hovor, pošlete SMSku nebo se připojíte na internet, spustí se Roaming na den.

Od té chvíle můžete 24 hodin neomezeně volat a SMSkovat podle svého tarifu RED LTE na všechna čísla ve Francii i domů do České republiky. Hovory do všech ostatních zemí mimo zónu Evropa budou účtovány podle ceníku mezinárodních služeb.

Navíc můžete prodatovat až 100 MB. To vše za 69 Kč denně. Datový objem si můžete navýšit o dalších 100 MB za 49 Kč. Aktivace služby je zdarma, platíte až za využití v zahraničí.

Jak funguje Roaming na den ve světě

Cestujete do New Yorku? Ve chvíli, kdy v zahraničí uskutečníte hovor, pošlete SMSku nebo se připojíte na internet, spustí se Roaming na den.

Od té chvíle můžete 24 hodin neomezeně volat a SMSkovat podle svého tarifu RED LTE na všechna čísla v USA i domů do České republiky. Hovory do všech ostatních zemí mimo zónu Evropa budou účtovány podle ceníku mezinárodních služeb.

Navíc můžete prodatovat až 100 MB. To vše za 199 Kč denně. Datový objem si můžete navýšit o dalších 100 MB za 149 Kč. Aktivace služby je zdarma, platíte až za využití v zahraničí.

Roaming na 7 dní

Jedu na dovolenou po Evropě.

Novinka

I na dovolené se vám bude hodit neomezené volání, SMS a 100 MB dat denně.

300 Kč na 7 dní v zóně Evropa  

Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje Roaming na 7 dní v evropských destinacích

Roaming na 7 dní se vám bude hodit třeba při dovolené v Chorvatsku. Balíček si zdarma aktivujte na lince *77 nebo v jedné z našich prodejen. V rámci balíčku získáte 7 dní služby Roaming na den, které můžete využít během celého zúčtovacího období. Je tedy jen na vás, zda je vyčerpáte hned za sebou, nebo si je rozložíte na celý měsíc. Balíček vás měsíčně vyjde na 300 Kč a po návratu ze zahraničí, nebo kdykoliv jindy, ho můžete zdarma vypnout.

Ve chvíli, kdy v zahraničí uskutečníte první hovor, pošlete SMSku nebo se připojíte na internet, spustí se váš první den Roamingu na den.

Od té chvíle můžete 24 hodin neomezeně volat a SMSkovat podle svého tarifu RED LTE na všechna čísla v Chorvatsku i domů do České republiky. Hovory do všech ostatních zemí mimo zónu Evropa budou účtovány podle ceníku mezinárodních služeb.

Navíc můžete prodatovat až 100 MB. Pokud vám datový objem nebude stačit, navyšte si ho o dalších 100 MB za 49 Kč. 

Podmínky služby.

Pořád někde lítáte a potřebujete využívat naše služby naplno?

Pořiďte si náš nejlepší tarif Red LTE Premium, se kterým se budete cítit v Evropě jako doma. Celý měsíc můžete i v zahraničí neomezeně volat, posílat SMS a denně prosurfovat 100 MB dat. Roaming tak už nemusíte řešit.

Detail tarifu

Neřešte roaming a vyhrajte cool vychytávky na cesty

Toulky po Evropě vám teď můžou vyhrát Yenkee příslušenství na cesty. Pošlete fotku z cest a vyhrajte. Více se dozvíte na Instagramu @vodafonecz nebo na Facebooku.

Dále

 •  

  Vyfoťte

  Sledujte na instagramu soutěžní kategorie, vyberte si, co vám sedí nejlíp, a udělejte super fotku z dovolené.

 •  

  Nahrajte na Instagram

  Přihoďte hashtag #roamingneresim a postněte to na Instagram. Nezapomeňte sledovat
  @vodafonecz.

 •  

  Buďte nejlepší a vyhrajte

  Každý týden vybereme nejlepší fotku z každé kategorie a její autor získá vychytávky Yenkee.

Načíst další

Ceník

Roaming na den lze aktivovat jen s následujícími tarify: Tarif na míru, Férový tarif, tarif Start, Smart 100 a Smart 250 nebo tarify řady Red, Red LTE a Red+.
V zemích, kde není služba Roaming na den dostupná, určuje ceny volání, SMS a internetu tarif World Roaming.

Zóna Evropa

Poplatek na 24 h.Měsíční poplatek na 7 dníPříchozí hovorOdchozí hovorOdeslání SMSCena za MB
69 Kč 300 Kč Zdarma v rámci denního poplatku Ceny jako ve vašem tarifu
V případě, že dojde k vyčerpání volných jednotek, bude další minuta volání stát 1,66 Kč  a SMS 0,67 Kč. Stejnou cenu zaplatíte i v případě, že budete volat nebo posílat SMS na telefonní čísla do zemí Zóny 1.
V rámci Roamingu na den můžete čerpat pouze ty volné jednotky, které v ČR platí do všech sítí. Volné minuty pro volání pouze v síti Vodafone za hranicemi nefungují.
Denně můžete prosurfovat až 100 MB dat z vašeho domácího datového balíčku.
Poplatek na 24 h. 69 Kč
Měsíční poplatek na 7 dní 300 Kč
Příchozí hovor Zdarma v rámci denního poplatku
Odchozí hovor Ceny jako ve vašem tarifu
V případě, že dojde k vyčerpání volných jednotek, bude další minuta volání stát 1,66 Kč  a SMS 0,67 Kč. Stejnou cenu zaplatíte i v případě, že budete volat nebo posílat SMS na telefonní čísla do zemí Zóny 1.
V rámci Roamingu na den můžete čerpat pouze ty volné jednotky, které v ČR platí do všech sítí. Volné minuty pro volání pouze v síti Vodafone za hranicemi nefungují.
Odeslání SMS
Data za MB Denně můžete prosurfovat až 100 MB dat z vašeho domácího datového balíčku.
Seznam zemí zóny Evropa

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

InformacePři cestě na Kypr (severní část) se může stát, že se váš telefon přihlásí do sítě, která nepatří do zóny EU a ceny za služby v roamingu se budou řídit zónou 2 Turecko.

Zóna svět

Poplatek na 24 h.Příchozí hovorOdchozí hovorOdeslání SMSCena za MB
199 Kč Zdarma v rámci denního poplatku Ceny jako ve vašem tarifu
V případě, že dojde k vyčerpání volných jednotek, bude další minuta volání stát 3,49 Kč a SMS 1,51 Kč.
V rámci Roamingu na den můžete čerpat pouze ty volné jednotky, které v ČR platí do všech sítí. Volné minuty pro volání pouze v síti Vodafone za hranicemi nefungují.
Denně můžete prosurfovat až 100 MB dat z vašeho domácího datového balíčku.
Poplatek na 24 h. 199 Kč
Příchozí hovor Zdarma v rámci denního poplatku
Odchozí hovor Ceny jako ve vašem tarifu
V případě, že dojde k vyčerpání volných jednotek, bude další minuta volání stát 3,49 Kč a SMS 1,51 Kč.
V rámci Roamingu na den můžete čerpat pouze ty volné jednotky, které v ČR platí do všech sítí. Volné minuty pro volání pouze v síti Vodafone za hranicemi nefungují.
Odeslání SMS
Data za MB Denně můžete prosurfovat až 100 MB dat z vašeho domácího datového balíčku.
Seznam zemí zóny svět

Albánie, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Austrálie, Aruba, Barbados, Bermudy, Bonaire, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Curacao, Černá Hora, Chile, Dominika, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži , Ghana, Grenada, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Indie, Indonésie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Kajmanské ostrovy, Kanada, Katar, Keňa, Kongo, Kostarika, Makedonie, Mexiko, Mosambik, Nikaragua, Nový Zéland, Ostrovy Turks a Caicos, Panama, Papua Nová Guinea, Paraguay, Rusko, Salvador, Samoa, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Svatý Kryštof a Nevis, Surinam, Tanzanie, Thajsko, Tonga, Turecko, Trinidad a Tobago, Ukrajina, USA, Vanuatu

informace

Odchozí hovory účtujeme po první provolané půlminutě po sekundách. Příchozí hovory platíte po sekundách. Ve všech evropských zemích je volání na tísňovou linku 112 zdarma. Zařazení zemí do jednotlivých Zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Jak si Roaming na den nebo na 7 dní aktivuji?

Roaming na den si aktivujte jednoduše v internetové samoobsluze Můj Vodafone. Je to hned, zdarma a úspěšné dokončení vám potvrdíme SMSkou.

Pokud chcete využít zvýhodněný balíček Roaming na 7 dní, zavolejte na linku *77 nebo se za námi stavte v některé prodejně, kde vám ho rádi nastavíme.

Kdy se mi začne Roaming na den účtovat a jak dlouho funguje?

Roaming na den vám platí vždy celých 24 hodin od chvíle, kdy v zahraničí uskutečníte nebo přijmete hovor, připojíte se k internetu či odešlete SMSku. Příchozí SMS zprávy jsou vždy zdarma a balíček Roaming na den nespustí. Pokud budete i další dny volat, odesílat SMSky nebo využívat internet, Roaming na den se vám znovu obnoví na dalších 24 hodin.

S jakými tarify mohu Roaming na den využívat?

Pokud máte tarif s neomezeným voláním a SMS do všech sítí řady Red, v zahraničí za denní poplatek voláte a SMSkujete neomezeně. Během 24 hodin můžete zároveň využít až 100 MB dat. Pokud máte tarif s volnými jednotkami do všech sítí, v zahraničí čerpáte tyto volné jednotky, a po vyčerpání je vám účtováno 3,49 Kč vč. DPH za minutu hovoru a 1,51 Kč vč. DPH za SMS. Opět můžete využít až 100 MB dat během 24 hodin. 

Pokud máte tarif s volnými jednotkami do sítě Vodafone, voláte za 3,49 Kč za minutu a posíláte SMS za 1,51 Kč vč. DPH (volné jednotky do sítě Vodafone není možné čerpat v rámci roamingu na den).

Jak čerpat a navýšit datový objem?

Data, která využijete v zahraničí, se odečítají z vašeho domácího datového balíčku. Denně z něj můžete vyčerpat až 100 MB a tento objem dále navýšit 100 MB balíčky. Cena dodatečného balíčku je 49 Kč v evropských destinacích a 149 Kč ve vzdálenějších světových destinacích. Abyste si datování s Roamingem na den užili naplno, vždy se ujistěte, že máte k dispozici dostatek nevyčerpaných dat ve svém domácím tarifu.

Navýšit datový objem

Mám SIM pro sdílení dat, můžu ji využít i v zahraničí?

SIM kartu pro sdílení dat můžete využít i v zahraničí. Stačí, když si u ní nastavíte Roaming na den. Jakmile se pak se svou datovou SIMkou připojíte na internet mimo ČR, služba se vám zapne. Tím pádem můžete v dalších 24 hodinách prosurfovat až 100 MB dat ze svého sdíleného datového balíčku. Zároveň vám naúčtujeme 69 Kč v zóně Evropa nebo 199 Kč v zóně Svět.