Vodafone

Nadace Vodafone

Snažíme se měnit svět k lepšímu a přispět k tomu, aby byl místem, kde lidská solidarita není cizím pojmem. Propojujeme svět byznysu se světem neziskových organizací především prostřednictvím přenosu know-how, podporou využití technologií pro společenské dobro a podporou rozvoje mladých lidí, aktivních ve svých komunitách.

Čeho jsme dosáhli?

  • Od svého založení v roce 2006 rozdělila Nadace Vodafone přes 125 000 000 Kč.
  • Podpořili jsme desítky technologických, společensky prospěšných řešení a stovky projektů mladých lidí.
  • Celkem 29 lidí z komerčního sektoru strávilo svůj Rok jinak v neziskových organizacích a dalších 41 si vyzkoušelo zkrácené tříměsíční angažmá.

Rok jinak

Tento stěžejní program naší Nadace nabízí uchazečům jedinečnou příležitost strávit celý rok (nebo i jen 3 měsíce) prací pro neziskovou organizaci, kterou si sami vyberou. Lidé z komerčního prostředí tak nahlédnou pod pokličku neziskové organizace a ta získá cenné know-how od experta z byznysu na plný úvazek. Nadace jim přitom uhradí plný plat, jaký měli doposud.

Zaměstnejte svou mysl na Rok jinak

Technologie pro společnost

Program Technologie pro společnost funguje pro neziskové organizace s technologickým zaměřením. Jeho cílem je využít potenciál mobilních a jiných komunikačních řešení, a tím pomoci znevýhodněným lidem, skupinám nebo seniorům.

Více o programu

Dobrá aplikace

Máte nápad na aplikaci, která by zlepšila vaše okolí, pomáhala lidem s hendikepem nebo jinak měnila svět k lepšímu? Pokud ano, zkuste to v naší soutěži. Nadace Vodafone vyhlásila jednu z největších soutěží pro vývoj mobilních aplikací. Hledáme nejlepší nápad na aplikaci pro chytrý telefon, která nebude jen zábavná, ale také společensky prospěšná.

Přihlaste se

Vpohybu

Hlavním cílem programu je rozvoj kreativity, vůdčích schopností a komunikačních dovedností mladých lidí. Podporujeme je v tom, aby si všímali lokálních problémů a příležitostí k rozvoji, a sami se tak aktivně podíleli na jejich řešení.

Pomozte svému okolí