Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Exkluzivně v eShopu

Kdo objednává online, má pod čepicí. Výhodné online nabídky a slevy získáte dokonce i v případě, že si svou objednávku vyzvednete v prodejně.

Slevy na telefony
Jen v eShopu vám dáme slevu 2000 Kč na telefon nebo tablet k tarifu.

1 GB dat navíc
Při koupi datové SIM vám navýšíme datový balíček.

Sleva na Připojení bez kabelu+
Za Wi-Fi síť na doma i na chatu zaplatíte nyní jen 1 Kč.

Ikona

Slevy na telefony a tablety

Pouze v našem eShopu získáte slevu 2000 Kč na většinu LTE telefonů a tabletů. Stačí si telefon objednat online spolu s jedním z Red Naplno a Red+ tarifů.

Pokud vás osloví tarif Red+ 40 GB pro rodinu nebo Red+ 20 GB respektive 40 GB pro firemní zákazníky, čeká na vás v eShopu sleva až 4 000 Kč.

Chci slevu na telefon

Že již naším zákazníkem jste? Slevu 2000 Kč získáte, když současně s nákupem telefonu uzavřete smlouvu na vašem čísle, případně si ji prodloužíte (lze jen v případě, že vám končí méně než za 10 měsíců a nemáte firemní rámcovou smlouvu). Vyberete si, zda si ponecháte svůj současný tarif, nebo přejdete na jeden z Red tarifů.

Pokud jste naším tarifním zákazníkem alespoň půl roku, můžete ušetřit ještě více, mrkněte na nabídku telefonů od 1 Kč pro věrné zákazníky.

Ikona

1 GB dat navíc k datovým SIM

Nakupovat v eShopu se vyplatí. Pořiďte si datový tarif do notebooku nebo tabletu z aktuální nabídky a my vám jako dárek navýšíme datový objem na tomto tarifu. Na půl roku tak získáte 1 GB navíc.

         

Datové tarify

Ikona

Sleva na nové Připojení bez kabelu Naplno

Vezměte si svou přenosnou Wi-Fi síť vždy tam, kde jste vy. Třeba domů, na chatu, do kanceláře nebo na cesty.

V eShopu internetové řešení pořídíte za počáteční 1 Kč. Ušetříte tak 336 Kč oproti nákupu přímo v prodejně. Slevu získáte vždy při objednání v eShopu, ať již s doručením až k vám, nebo s vyzvednutím v prodejně.

Chci internet bez kabelu

Vyzvednutí v prodejně
již zítra.

Objednejte dnes a vše pro vás budeme mít nachystáno ve vámi vybrané prodejně již zítra. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS o možném vyzvednutí. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Více informací nejen o způsobech dopravy najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Doručení zdarma
do 2 pracovních dnů.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 2 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky spolu s ním. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení objednané samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Pomůžeme vám s nákupem

Nechte nám na sebe číslo. Zítra vám zavoláme a pomůžeme vám s objednávkou.

Pomohly vám informace na této stránce?