Vodafone

Exkluzivně v eShopu

Kdo objednává online, má pod čepicí. Výhodné online nabídky a slevy získáte dokonce i v případě, že si svou objednávku vyzvednete v prodejně.

Slevy na telefony
Jen v eShopu vám dáme slevu 2000 Kč na telefon.

1 GB dat navíc
Při koupi tarifu s LTE zařízením vám navýšíme datový balíček.

Sleva na Připojení bez kabelu+
Za Wi-Fi síť na doma i na chatu zaplatíte nyní jen 1 Kč.

Ikona

Slevy na telefony

Pouze v našem eShopu získáte slevu 2000 Kč na většinu LTE telefonů. Stačí si telefon objednat online spolu s jedním z Red tarifů (tzn. Red LTE, Red LTE Plus, Red LTE Premium nebo Red+).

Chci slevu na telefon

Že již naším zákazníkem jste? Slevu 2000 Kč získáte, když současně s nákupem telefonu uzavřete smlouvu na vašem čísle, případně si ji prodloužíte (lze jen v případě, že vám končí méně než za 10 měsíců). Vyberete si, zda si ponecháte svůj současný tarif, nebo přejdete na jeden z Red tarifů.

Pokud jste naším tarifním zákazníkem alespoň půl roku, můžete ušetřit ještě více, mrkněte na nabídku telefonů od 1 Kč pro věrné zákazníky.

Ikona

1 GB dat navíc

Nakupovat v eShopu se vyplatí. Pořiďte si telefon, tablet nebo modem podporující LTE spolu s tarifem z aktuální nabídky a my vám jako dárek navýšíme datový objem na tomto tarifu. Na půl roku tak získáte 1 GB, případně 250 MB internetu měsíčně navíc (dle vybraného tarifu). O konkrétním navýšení datového balíčku se dozvíte na detailu zařízení a v košíku. Po uplynutí jednoho roku si data navíc můžete za 99 Kč měsíčně ponechat, nebo je bezplatně zrušit.

         

Tato limitovaná nabídka platí při nákupu nové SIM karty pro nové i stávající zákazníky a dále pro stávající zákazníky při uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy spolu s jedním z tarifů z aktuální nabídky (kromě tarifu Red+ a Business Red+). Smlouvu je v eShopu možné prodloužit jen v případě, že vám do jejího konce zbývá méně než 10 měsíců. 

Pro získání 1 GB dat navíc si objednejte

Telefon s tarifem  Tablet s datovým tarifem    Modem s datovým tarifem

Ikona

Sleva na Připojení bez kabelu+

Vezměte si svou přenosnou Wi-Fi síť vždy tam, kde jste vy. Třeba domů, na chatu, do kanceláře nebo na cesty.

V eShopu internetové řešení pořídíte za počáteční 1 Kč. Ušetříte tak 376 Kč oproti nákupu přímo v prodejně. Slevu získáte vždy při objednání v eShopu, ať již s doručením až k vám, nebo s vyzvednutím v prodejně.

Chci internet bez kabelu

Výhody nákupu online

Objednejte do 14:00 a vše pro vás budeme mít nachystáno ještě dnes ve vámi vybrané prodejně. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS o možném vyzvednutí. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 2 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou IN TIME.
Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáváte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky zároveň s tarifem. Během této doby můžete nepoškozené zařízení vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu můžete bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení zakoupená samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží.

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Pomůžeme vám s nákupem

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den vám zavoláme a pomůžeme vám s objednávkou.

Pomohly vám informace na této stránce?