Vodafone

Exkluzivně v eShopu

Kdo objednává online, má pod čepicí. Výhodné online nabídky a slevy získáte dokonce i v případě, že si svou objednávku vyzvednete v prodejně.

Slevy na telefony
Jen v eShopu vám dáme slevu 2000 Kč na telefon k tarifu.

1 GB dat navíc
Při koupi datové SIM vám navýšíme datový balíček.

Sleva na Připojení bez kabelu+
Za Wi-Fi síť na doma i na chatu zaplatíte nyní jen 1 Kč.

Ikona

Slevy na telefony

Pouze v našem eShopu získáte slevu 2000 Kč na většinu LTE telefonů. Stačí si telefon objednat online spolu s jedním z Red Naplno a Red+ tarifů.

Chci slevu na telefon

Že již naším zákazníkem jste? Slevu 2000 Kč získáte, když současně s nákupem telefonu uzavřete smlouvu na vašem čísle, případně si ji prodloužíte (lze jen v případě, že vám končí méně než za 10 měsíců). Vyberete si, zda si ponecháte svůj současný tarif, nebo přejdete na jeden z Red tarifů.

Pokud jste naším tarifním zákazníkem alespoň půl roku, můžete ušetřit ještě více, mrkněte na nabídku telefonů od 1 Kč pro věrné zákazníky.

Ikona

1 GB dat navíc k datovým SIM

Nakupovat v eShopu se vyplatí. Pořiďte si datový tarif do notebooku nebo tabletu z aktuální nabídky a my vám jako dárek navýšíme datový objem na tomto tarifu. Na půl roku tak získáte 1 GB navíc.

         

Datové tarify

Ikona

Sleva na nové Připojení bez kabelu Naplno

Vezměte si svou přenosnou Wi-Fi síť vždy tam, kde jste vy. Třeba domů, na chatu, do kanceláře nebo na cesty.

V eShopu internetové řešení pořídíte za počáteční 1 Kč. Ušetříte tak 336 Kč oproti nákupu přímo v prodejně. Slevu získáte vždy při objednání v eShopu, ať již s doručením až k vám, nebo s vyzvednutím v prodejně.

Chci internet bez kabelu

Výhody nákupu online

Objednejte dnes a vše pro vás budeme mít nachystáno ve vámi vybrané prodejně již zítra. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS o možném vyzvednutí. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Více informací nejen o způsobech dopravy najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 2 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáváte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky zároveň s tarifem. Během této doby můžete nepoškozené zařízení vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu můžete bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení zakoupená samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží.

Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Pomůžeme vám s nákupem

Nechte nám na sebe číslo. Do 30 minut vám zavoláme a pomůžeme vám s objednávkou.

Pomohly vám informace na této stránce?