Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Setkání se zákazníky

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Přijít na kávu a říct nám, co můžeme zlepšit? Nebo otestovat naše služby a produkty jako první? Stačí se zaregistrovat do naší Vodafone komunity.

Registrovat

Nad čím už jsme se potkali?

Podívejte se na akce, které u nás proběhly.

Funkcionality v Aplikaci Můj Vodafone

V říjnu jsme se se zákazníky potkali v naší prodejně na Václavském náměstí. Tam jsme s nimi otestovali nové funkcionality v Aplikaci Můj Vodafone a popovídali si na téma pevného připojení.

Používání mobilních služeb a péče o zákazníky

V září jsme zákazníkům ukázali, jak to vypadá u nás na centrále a probrali s nimi obecná témata jako je používání mobilních služeb nebo péče o zákazníky. A bylo to moc fajn.