Vodafone

Vodafone Protect

Chraňte svůj telefon uvnitř i venku. Mějte ho pod kontrolou, i když ho nemáte u sebe.

Lokalizujte a zamkněte svůj telefon. Spusťte alarm nebo vymažte svá osobní data, kdykoli potřebujete.

Surfujte po internetu bezpečně s antivirovou ochranou.

Filtrujte hovory a SMS od vybraných čísel.

K dispozici ve dvou verzích

Základní verze je zdarma a umí telefon najít, uzamknout, vymazat nebo spustit alarm.

Plná stojí 49 Kč měsíčně (včetně DPH) a má všechny funkce základní verze. Navíc obsahuje antivirus od McAfee se schopností blokování jednotlivých čísel.

Získejte na Google play

Co všechno Vodafone Protect umí

  • Aplikace umí váš telefon najít, zamknout a spustit alarm, pokud ho někde zapomenete, ztratíte nebo vám ho někdo ukradne.
  • Současně s Vodafone Protect budete moci prostřednictvím svého internetového účtu nebo SMS na dálku smazat veškerá citlivá data jako jsou soukromé zprávy, e-maily nebo kontakty, tak aby se k nim v případě ztráty nebo odcizení nedostal někdo nepovolaný.
  • Plná verze aplikace má navíc vlastnosti antivirového programu, takže projde váš telefon, najde nebezpečné viry i nevhodné programy a odstraní je. Zajistí vám tak bezpečné surfování po internetu.
  • Navíc filtruje a blokuje hovory a SMS od nežádoucích čísel, takže si sami určíte, kdo s vámi bude v kontaktu a kdo ne.

Pro koho je aplikace určena?

Pro všechny zákazníky Vodafonu.

Nesejde na tom, zda máte předplacenou kartu nebo tarif. Podstatné je, abyste měli chytrý telefon s operačním systémem Android.

Současně je určena všem, kteří chtějí mít o starost méně právě v případech, kdy telefon ztratí, zapomenou na nějakém místě nebo jim ho někdo ukradne. Mít možnost vědět, kde se telefon nachází, se rozhodně vyplatí.

Chcete o Vodafonu vědět víc?

O ochraně telefonu už víte vše, co takhle dozvědět se něco víc o mobilním bankovnictví?

Více informací

Pomohly vám informace na této stránce?