Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Server Housing pro obce

Umístění a provoz vašich serverů v plně vybaveném profesionálním datovém centru našeho poskytovatele.

Získat nabídku

Jak Server Housing funguje

  • Servery jsou umístěny v klimatizovaném datovém centru v uzamykatelných stojanech, trvale chráněných před neautorizovanou manipulací. Součástí služby je i garantované připojení k internetu (minimální rychlost 1 Mbit/s) a zálohované napájení.
  • V žádném případě se nemusíte o nic starat. Vaše data i zařízení jsou bezpečně chráněna a my o ně pečujeme bez narušení chodu vaší firmy.
  • Nepřetržitě jsou vám k dispozici služby zákaznické podpory a monitorovacího centra Vodafonu.
  • Nezbytné úkony lze provádět kdykoli v režimu 24/7. Můžete využít i asistenci správce, který je v datovém centru fyzicky nepřetržitě přítomen.
  • Službu je možné rozšířit o další funkce podle vašich individuálních potřeb a požadavků.

Chcete nabídku na míru pro server housing od Vodafonu? Zavoláme vám

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody firemního Server housingu

Stálá ochrana proti neoprávněnému vstupu a manipulaci se zařízením.

Protipožární systém určený pro počítačové prostory, umožňující zásah bez odpojení sálu od elektrické energie a vlivu na data.

Garantované připojení k internetu a neomezený přenos dat minimální rychlostí 1 Mbit/s. Funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Jak Server housing funguje

Nechcete investovat nemalé prostředky do klimatizací, UPS, jejich baterií a do pravidelných testů? Díky migraci serverů do profesionálních datových center se tím již nemusíte zatěžovat. Nebudete hradit pravidelné poplatky související s garancí bezvýpadkového provozu klimatizací ani alokovat vysoké náklady na pronájem prostorů. Vaše firma může přejít na nižší stupeň zabezpečení, což znamená další úsporu.

Ke stažení


Co OneNet samoobsluha umí?

Přístup odkudkoliv.
Stačí jen připojení k internetu.

Okamžité vyřešení požadavků a přenastavení služeb.

Nastavení přístupů a pravomocí k jednotlivým účtům.