Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Server Housing pro obce

Umístění a provoz vašich serverů v plně vybaveném profesionálním datovém centru našeho poskytovatele.

Získat nabídku

Jak Server Housing funguje

  • Servery jsou umístěny v klimatizovaném datovém centru v uzamykatelných stojanech, trvale chráněných před neautorizovanou manipulací. Součástí služby je i garantované připojení k internetu (minimální rychlost 1 Mbit/s) a zálohované napájení.
  • V žádném případě se nemusíte o nic starat. Vaše data i zařízení jsou bezpečně chráněna a my o ně pečujeme bez narušení chodu vaší firmy.
  • Nepřetržitě jsou vám k dispozici služby zákaznické podpory a monitorovacího centra Vodafonu.
  • Nezbytné úkony lze provádět kdykoli v režimu 24/7. Můžete využít i asistenci správce, který je v datovém centru fyzicky nepřetržitě přítomen.
  • Službu je možné rozšířit o další funkce podle vašich individuálních potřeb a požadavků.

Chcete nabídku na míru pro server housing od Vodafonu? Zavoláme vám

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody firemního Server housingu

Stálá ochrana proti neoprávněnému vstupu a manipulaci se zařízením.

Protipožární systém určený pro počítačové prostory, umožňující zásah bez odpojení sálu od elektrické energie a vlivu na data.

Garantované připojení k internetu a neomezený přenos dat minimální rychlostí 1 Mbit/s. Funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Jak Server housing funguje

Nechcete investovat nemalé prostředky do klimatizací, UPS, jejich baterií a do pravidelných testů? Díky migraci serverů do profesionálních datových center se tím již nemusíte zatěžovat. Nebudete hradit pravidelné poplatky související s garancí bezvýpadkového provozu klimatizací ani alokovat vysoké náklady na pronájem prostorů. Vaše firma může přejít na nižší stupeň zabezpečení, což znamená další úsporu.

Ke stažení