Vodafone

Týden podpory globálních cílů pro udržitelný rozvoj

Tuto neděli odstartuje Týden podpory udržitelného rozvoje, který bude 24. září završen koncertem v  New Yorku. V rámci živého přenosu do celého světa vystoupí například Rihanna či kapela Metalica.

Podpořte s námi tuto akci, sleduje web nebo si užijte koncert. Našim zákazníkům zvětšíme datový balíček nad rámec balíčku zcela zdarma.

Týden udržitelného rozvoje připomene sedmnáct cílů udržitelného rozvoje, ke kterým se OSN zavázalo v roce 2015, a Vodafone se k tomuto závazku přihlásil.

Vodafone se na udržitelný rozvoj zaměřuje již od roku 2004. Od té doby například: zrecykloval přes 50 000 mobilních telefonů; za posledních 8 let snížil spotřebu papíru o třetinu; 70 % papíru, který používá, je recyklovaný; počet papírových smluv pro zákazníky snížil o 80 %; 75 % spotřebovávané energie Vodafonem je zelené a za zbývající vysazuje vždy ekvivalentní počet stromů na zmenšení uhlíkové stopy - za poslední dekádu tak Vodafone snížil svou uhlíkovou stopu v ČR na jednu třetinu.

Více informací o datech zdarma.

Více informací o Týdnu udržitelného rozvoje na http://www.globalgoals.org/ a o koncertu na https://www.globalcitizen.org/en/festival/2016/health/