Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

19. března 2021

Máte nově HBO GO? Co sledovat jako první?

Že hledáte tipy na nejlepší seriály na HBO GO? No dobře, tady jsou, ale až budete ve dvě ráno zapínat další díl, protože zkrátka nemůžete skončit, na nás se nekoukejte. Tak připravit popcorn, nachystat deky a seriálový maraton začíná právě TEĎ!

Bratrstvo neohrožených

Ne nadarmo je tento seriál hodnocen jako jeden z nejlepších vůbec. Je to skutečný mistrovský kousek, na který budete vzpomínat ještě dlouho po shlédnutí. Seriál vás přenese do 2. světové války, k deváté rotě 506. výsadkového pluku, známé také jako Easy Company. S touto rotou prožijete Den D, během kterého přijde o svého prvního muže, operaci Market-Garden, která byla největší výsadkovou operací v dějinách, i dobití Hitlerova Orlího hnízda.

Během všech deseti dílů vám bude běhat mráz po zádech, občas se vám budou koulet po tvářích slzy smutky a jindy zase slzy dojetí. Je to zkrátka emocemi nabitý seriál, který byl natočen na motivy bestselleru spisovatele Stephana E. Ambroseho a který se stal jedním z nejvýznamnějších počinů v historii HBO.

Sex ve městě

Carrie Bradshawová je idolem nejedné ženy. Když už ji nezávidíme postavu (tedy vlastně Sarah Jessice Parkerové), slintáme při pohledu na její sbírku stovek párů lodiček. Carrie pracuje jako novinářka a rozhodne se přijít na kloub otázce, zda ženy mohou prožívat sex stejně jako muži a zda se dá ve městě plném svobodných mužů, toužících po nezávazném románku na jednu noc, najít i Pan Božský. Záda jí při tom kryje trojice jejích nejlepších kamarádek: Miranda, Samantha a Charlotte.

Sex ve městě je oddechovka, ve které často poznáte sebe nebo své kamarády. Nechte se přenést do města, které nikdy nespí, a pusťte se s Carrie do hledání něčeho, co se možná zprvu zdá být nemožné.

Rodina Sopránů

Co se vám vybaví u slova mafián? Pravděpodobně drsňák, záporák, zkrátka cool týpek, kterého jen tak něco nerozhází. Seriál The Sopranos vypráví příběh Tonyho Soprana, šéfa mafie v North Jersey. Pro něj však nejsou život jen protivníci, peníze, alkohol a drogy. Má co dělat, aby se postaral o svou rodinu, na kterou je úplně sám.

Tonnyho manželství prochází krizí, děti neposlouchají a jeho synovec je rozhodnut sesadit Tonyho z postu šéfa mafie. Není divu, že Tony vyhledá pomoc psychiatra. Jak tenhle roztočený kolotoč dopadne? To se dozvíte během 78 hodin seriálu, který byl oceněn hudebními cenami Emmy a Zlatým Glóbem.

The Wire - Špína Baltimoru

Balltimor. Špinavé město plné drog, pašeráků a zkorumpovaných policistů. A uprostřed tohoto města drogový král Avon Barkside se svou pravou rukou, Russellem Bellem. Ti za sebou nechávají pěknou spoušť nejen v podobě narkotik, ale také mrtvých těl. Nic ale není jen tak a Avonovi se proto rozhodne postavit do cesty policejní detektiv Jimmy McNutty.

Seriál pochází z dílny tvůrce Davida Simona, který má na svém kontě například i velmi úspěšný seriál The Deuce: Špína Manhattanu, takže se připravte na pořádně drsnou show.

Silicon Valley

Jaké to je, když se z vám ze dne na den hrnou milionové nabídky za něco, co jste vytvořili? O tom by mohli vyprávět Richard, Big Head, Gilfoyl a Dinesh. Právě těmto čtyřem introvertním programátorům se povede vytvořit vyhledávací algoritmus, který má milionovou hodnotu. Nenapadne je nic lepšího než se pustit do společného podnikání, o kterém však ani jeden z nich moc neví.

Tento seriál z dílny Mika Judge se zavděčím zejména nadšencům moderních technologií a černého humoru.

HBO GO je součástí balíku HBO, který mají v ceně všichni zákazníci Vodafone TV s tarifem Komplet a nebo si ho všichni ostatní zákazníci mohou objednat za 199 Kč měsíčně.

Foto: HBO

5 věcí, které jste nevěděli o filmu Na nože

Na televizi JOJ, dostupné skrz Vodafone TV, se bude 16. března vysílat kriminální film Na nože (Knives Out), který patří mezi nejlepší žánrové filmy za posledních let. Podívejte se na nejzajímavější perličky z natáčení tohoto filmu.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí