Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

23. dubna 2021

5 dubnových novinek ve Vodafone videotéce

Užijte si zábavný večer na zámku s novodobou šlechtou nebo se ponořte do reality dnešního internetu. Dubnové novinky Vodafone videotéky potěší snad každého.

Máte pocit, že si z množství děl české a světové kinematografie už nedokážete vybrat? V té spoustě filmů a seriálů je občas složité se zorientovat a pro něco se rozhodnout. Co takhle omrknout 5 dubnových novinek, které najdete ve Vodafone videotéce? Pak bude jasno, ať už se rádi zasmějete, podíváte se na šokující snímek nebo si pustíte romantickou komedii, která spatřila světlo světa teprve nedávno.

Poslední aristokratka

Co uděláte, když vám váš právník zavolá do Ameriky, že vám vysoudil navrácení zámku v Čechách? Jednoduše sbalíte rodinu (včetně mrtvých předků) a letíte se na něj podívat. Právoplatný dědic se tak přes drobné peripetie sžije s nově nabytým majetkem i roztodivnou skladbou zdejšího personálu, že už se mu odsud nebude chtít vracet.

Při televizní premiéře tento film viděly asi dva milióny diváků, které pravděpodobně nikdy nezapomenou na roli Pavla Lišky, jenž coby údržbář prakticky stále umírá. K filmu se váže i spousta zajímavostí ze zákulisí. Věděli jste třeba, že Eliška Balzerová byla jediná, kdo mohl při natáčení pít skutečnou ořechovku, zatímco ostatní „byli odsouzeni“ k obarvené vodě, a že letadlo, kterým cestují dědicové z New Yorku do Čech, je skutečný Naganský expres, v němž čeští hokejisti letěli z Nagana se zlatou medailí z olympijských her?

V síti

A nevadí, že je mi dvanáct? Tuto větu v posledních měsících už slyšel snad úplně každý. Tři herečky převlečené a namaskované tak, aby vypadaly jako dvanáctileté dívky, se v dokumentárním snímku V síti vydávají do útrob internetových portálů, kde se nechávají oslovit muži všech věkových kategorií. Explicitní erotika na sebe nenechá dlouho čekat, stejně jako žádosti o fotky nahých „holčiček“ a vydírání, že pokud v tom nebudou pokračovat, poputují fotky k rodičům.

V šokujícím dokumentu se objeví jedna jediná dobrá duše a 2 458 potenciálních sexuálních predátorů, kterým je úplně jedno, čeho se dopouštějí.

Případ mrtvého nebožtíka

Ještě jeden český poklad na duben! Jestli už máte po krk klasických kriminálek, zkuste parodii na ně. Případ mrtvého nebožtíka je právě takovým snímkem, který vás bude zásobovat slovním humorem i do absurdna dohnaných situací. Věřte, že je to to pravé odpočinkové po náročném dni.

Ve filmu uvidíte mimo jiné budovy Univerzity Palackého, dubléra v akci nebo patologa Milana Šteindlera, který ve skutečnosti nesnáší krev. Z herců vás pak oblaží především David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazský, Pavel Rímský nebo Eva Holubová. To je slušná parta!

Drž hubu!

Tato francouzská dobrodružná komedie z roku 2003 už je takřka klasika. Dvojici Jean Reno a Gérard Depardieu už z hlavy nedostanete a přijdete na to, že i na nejupovídanějšího člověka si můžete zvyknout, když ho potřebujete. Ruby, zloděj, který se po odsouzení dostal do cely ke Quentinovi, to pozná na vlastní kůži – je to právě Quentin, kdo vymyslí plán na útěk z vězení. A Ruby se prostě potřebuje dostat ven, aby znovu našel svůj lup a zbavil se toho blázna… Komedie a krimi v jednom vám večer nebo upršené odpoledne rozhodně nezkazí!

V celém filmu se hlášky „drž hubu“ dočkáte 36x a pak ještě jednou v závěrečných titulkách. O něco obdivuhodnější je, že Depardieu kvůli této roli zhubl neuvěřitelných 60 kilogramů, a to poměrně drastickou cestou. Svou stopu ve filmu zanechal i jeden Čech – dirigent Mário Klemens.

Palm Springs

Časová smyčka, to nikdy není legrace. Když se do ní ale dostanou dva svatebčané, kteří se na oslavě po obřadu pekelně nudí, začnou společně vymýšlet, jak si každý další stejný den ozvláštnit. Protože další den vždycky začne nanovo a jim tak nehrozí žádné následky, ztrácejí zábrany!

Romantická komedie Maxe Barbakowa měla natočených hned několik konců. Teprve na soukromých promítáních pro rodinu a přátele vybrali tvůrci tu, kterou dnes vidí lidé po celém světě. A jak už to tak bývá, ve skutečném Palm Springs se nenatočila ani minuta snímku. Kdo má zálibu v časových smyčkách (které znáte například z filmů Na Hromnice o den více nebo Na hraně zítřka), ten se určitě nudit nebude.

Tyto a stovky dalších filmů najdete ve Vodafone Videotéce, kterou mají zdarma všichni zákazníci Vodafone TV s tarifem Komfort a Komplet, zákazníci tarifu Klasik stojí předplatné 99 Kč měsíčně.

5 věcí, které možná nevíte o Wonder Woman 1984

Ve speciální premiéře startuje tento víkend i na českém HBO a HBO GO komiksová podívaná Wonder Woman 1984. Než se na film naladíte, pojďme se podívat na ty nejzajímavější perličky ohledně vzniku tohoto filmu.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí