Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naši digitální televizí.

12. února 2021

20 Netflix seriálů a filmů pro valentýnský večer

Svátek všech zamilovaný je již tento víkend. A protože možností, jak si ho užít venku moc není, nabízíme ty nejlepší valentýnské tipy pro všechny, kdo si doma večer pustí díky Vodafone videotéku Netflix.

Ta nejsladší láska

Netflix na letošního Valentýna přináší již v pořadí třetí díl své romantické série Všem klukům, které jsem milovala. Všechny díly popisují trampoty nesmělé teenagerky, která píše dopisy svým tajným láskám, ale nikdy je zatím neodeslala – až doteď. Dva díly má i romantická komedie Princezna z cukrárny, ve které si po vzoru Císařova pekaře vymění svoje místa královská panovnice a obyčejná pekařka. Klasikou už je nyní také romantická komedie Vždycky budeš moje možná, ve které se v průběhu patnácti let potkávají dva lidé, mezi kterými to stále jiskří. Že rozchod s dlouholetým přítelem a stěhování za novou prací nemusí být nutně špatná věc, to ukazuje komedie Někdo skvělý. Jestli potřebujete ještě nasát trochu vánoční romantiky, můžete si dát Sváteční rande, kde se dva nezadaní rozhodnout zahrát rande tomu druhému pro rodinnou návštěvu. A skoro pohádkové vztahy zažije také hrdinka seriálu Emily v Paříži, který bývá přirovnáván v k moderní verzi slavného Sexu ve městě.

Láska, která má šrámy

Láska nemusí být vždy jen pohodová a bezstarostná. V novém filmu Malcom a Marie sledujeme napjaté vztahy mezi mladým filmařem a jeho přítelkyní. Manželská historie popisuje jak moc se mění partnerské nálady a život během manželství a kdo na to nejvíce doplatí. Své si musí prožít i hrdinka seriálu Virgin River, která se odstěhuje po rozvodu z Los Angeles na venkov, kde překvapivě potká známou tvář. Velmi zvláštní způsob jak vyjádřit city má také hrdina seriálu TY, kde uvidíme, kam až může zajít posedlost a neopětovaná láska.

Vášnivá láska napříč časem

Kdo se chce unášet mnoho dílů vášnivou láskou, a to nejlépe v historických kulisách, pro toho má Netflix také co nabídnout. Aktuálně největším hitem je seriál Bridgertonovi, kde se v alternativní verzi Anglie 19. století snaží probojovat k moci zámožný šlechtic a jeho rodina. Příběh plný osudové lásky na pozadí velkých historických událostí nabízí také seriál Cizinka, kde se zdravotní sestra ze současnosti dostane časovým skokem 200 let zpět do drsného Skotska. V současnosti se potom odehrávají další dramatické, vášni naplněné seriály jako Hříšná touha nebo Ty, já ona, kde se vztahy komplikují milostnými trojúhelníky. Mezi nejpopulárnější filmy na Netflixu patřilo loni také smyslné drama 365 dní, které je přirovnáváno k polské odpovědi na slavnou trilogii Padesát odstínů.

Opravdové vztahy bez scénáře

Jestli jsou na vás výše uvedené tipy příliš filmové či seriálové a chcete vidět něco, co působí opravdově, na Netflixu najdete dostatek reality-show, kde je randění hlavní téma. Too Hot to Handle svede dohromady krásné mladé dívky i chlapce, kteří mohou vyhrát 100.000 dolarů – ale nesmí si spolu nic začít. Láska je slepá popisuje zase námluvy dvou lidí, kteří mohou vyhrát, pokud se zasnoubí a vezmou, aniž by se předtím viděli. V Extrémním zasnoubení  sledujeme dva čerstvé snoubence, kteří společně objíždějí celý svět a testují, zda jim jejich láska vydrží. Spíše o luxusním prostředí, ke kterému láska a vztahy také patří, jsou potom seriály jako Makléři z Hollywoodu nebo Sladký život v New Yorku.

Foto, video: Netflix

Netflix si nyní můžete díky Vodafone TV vyzkoušet na 3 měsíce jako dárek. Jestli už Vodafone TV máte, můžete začít hned, všichni noví zákazníci Vodafone TV ho nyní dostanou jako dárek také. Více na www.vodafone.cz/televize/netflix/

20 nejlepších romantických filmů z Vodafone videotéky

Valentýn, svátek všech zamilovaných, se blíží, a to je ideální příležitost si vychutnat dobrý romantický film. Vybíráme z naší Vodafone videotéky ty nejlepší filmy pro zamilované.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí