Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naši digitální televizí.

10. února 2021

20 nejlepších romantických filmů z Vodafone videotéky

Valentýn, svátek všech zamilovaných, se blíží, a to je ideální příležitost si vychutnat dobrý romantický film. Vybíráme z naší Vodafone videotéky ty nejlepší filmy pro zamilované.

Když vyhlížíte čerstvou lásku

Pokud potřebujete na Valentýn se svojí novou láskou také nový film, který jste ani jeden z vás neviděli, ve Vodafone TV videotéce jich najdete dostatek. Největším romantickým hitem posledních let je romantické drama After:Polibek (natočené podle románu Anny Todd) o lásce mladé ženy k okouzlujícímu muži skrývající velké tajemství. Hledání pravé lásky dvou kamarádek, Drew Barrymore a Toni Collete, ukazuje romantické drama Už teď mi chybíš. A jak dopadne láska rozvedené Reese Witherspoon s mladým filmařem, kterého si nastěhuje do domu, to ukazuje film Který je ten pravý.

Když nechcete komedii, ale drama a vášeň

Romantické filmy nemusí být jen komedie, proto i pro diváky toužící po náročnějším dramatu nabízíme čtveřici zajímavých filmů z naší videotéky. Historické drama Královská aféra ukazuje vášnivý vztah dánského krále Kristiána (Mads Mikkelsen) a jeho mladičké královny (Alicia Vikander). Kontroverzní Nymfomanka ukazuje ve dvou filmech, jaké všechny podoby lásky a sexu mohou moderní vztahy odhalit. Skutečný příběh monacké kněžny Grace, která ve svém životě poznala velkou lásku i velkou tragédii, ukazuje film Grace s Nicole Kidman v hlavní roli. A jak může dopadnout hledání štěstí nejen v lásce, to ukazuje nový český film Cena za štěstí s Ivanou Chýlkovou či Janou Šulcovou.

Když hledáte českou romantiku

Ve Vodafone TV videotéce najdete i mnoho českých romantických komedií z poslední doby a s mnoha slavnými herci. Jiří Langmajer či Adéla Gondíková se potkávají v Sezn@mce, trampoty s láskou od útlého mládí až po dospělost zažívá Klára Issová ve filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, Anna Polívková a Ester Geislerová zažívají boj o jednoho ženicha v komedii Dvě nevěsty a jedna svatba. Pro mladší je to potrhlá komedie o námluvách vysokoškoláků s názvem 10 pravidel, jak sbalit holku a nakonec ještě jednou Jiří Langmajer a Anna Polívková, kteří si v romantické komedii Po čem muži touží prohodí těla a vyzkouší si, jaké je to žít jako druhé pohlaví.

Když toužíte po nezvyklé lásce

Ne vždy jsou hrdiny klasičtí mladí, krásní a zdraví hrdinové, proto nabízíme ve Vodafone TV videotéce i romantické filmy jiného stylu. V romantické komedii Láska bez bariér předstírá vyhlášený sukničkář, že je handicapovaný, aby získal lásku krásné ženy. Lepší teď než nikdy ukazuje, že láska kvete v každém věku a za každých okolností, přesvědčí vás o tom Michael Douglas a Diane Keaton, kteří se seznámí v pokročilém věku při výchově vnoučat. Čerstvě ovdovělá Annette Benning se zamiluje ve filmu Pohled na lásku do Eda Harrise, který až nápadně připomíná jejího nedávno zemřelého manžela. A v Rande naslepo si ambiciózní mladík splní svůj dávný sen – pracovat v hotelu a potkat krásnou ženu – ale v okamžiku, kdy mu hrozí kompletní ztráta zraku.

Když potřebujete klasickou lásku

Jestli nechcete na Valentýna riskovat a potřebujete jít opravdu na jistotu, s filmy, které důvěrně znáte, i takové najdete v naší nabídce. Jennifer Grey a Patrick Swayze vás znovu roztančí v klasice Hříšný tanec, v naší nabídce najdete i méně známý druhý díl. Julia Roberts a Richard Gere spolu kromě Pretty Woman také natočili povedenou Nevěstu na útěku. Královnu romantických komedií Meg Ryan si můžete užít v komedii Kate a Leopold, kde se potkala s Hugh Jackmanem. A studentka Julia Stiles se v romantické komedii Princ a já zamiluje do pohledného dánského prince.

Vodafone videotéka obsahuje téměř 1.000 filmů z celého světa. Je automaticky součástí tarifů Komfort a Komplet u Vodafone TV, pro tarif Klasik je možné si jí dokoupit za 99 Kč měsíčně.

Foto: Bontonfilm

5 nejlepších českých filmů z Vodafone videotéky

Být hercem se někdy může zdát jako práce snů. A to především, když během natáčení máte neustálý přísun vína nebo celý týden natáčíte postelové scény s krásnou herečkou. Co skrývá zákulisí známých českých filmů?

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • Netflix logo na 3 měsíce jako dárek
 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí