Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

20. listopadu 2020

10 filmů, které musíte vidět v listopadu na JOJ Cinema

Na filmovém kanálu JOJ Cinema najdete během listopadu mnoho zajímavých českých, evropských i hollywoodských filmů. Z bohaté nabídky vybíráme ty nejzajímavější a nejdůležitější.

Stanice JOJ Cinema je ve kvalitě HD součástí základní nabídky všech tarifů Vodafone TV (KlasikKomfort i Komplet).

Rodiče na tahu

Postarší manželé se dostanou do finančních problémů. Situaci se rozhodnout řešit tím, že začnou rozprodávat svůj majetek a zapojí svoje kamarády do pochybných obchodů. A to všechno dělají, zatímco červené víno a další alkohol teče proudem. Bláznivá komedie v hlavní roli s Alecem Baldwinem a Salmou Hayek.

Martin a Venuše

Česká romantická komedie, ve které si muž a žena prohodí starost o domácnost a malé děti. Zatímco Martin donedávna jen pracoval a nebyl vůbec s rodinou, Vendula byla sama doma s dětmi. Teď se situace změnila a Martin s Vendulou se rozhodnou se vsadit – Martin bude muset být sám měsíc s dětmi, zatímco Vendula bude pracovat.

Daddy Cool

Francouzská komedie, ve které se také rodiče musí poprat s domácí výukou dětí. Tentokrát o nenapravitelném pohodářovi, co se rozhodne otevřít si doma vlastní školku. Proč? Jen proto, aby ukázal své bývalé přítelkyni, že je dostatečně zodpovědný a získal jí tak zpět.

Fakjů pane učiteli 3

Třetí díl populární německé komediální série. Bývalý zločinec se úspěšně stal učitelem na střední škole, kam si kdysi ukryl svůj lup. Poté, co se studenty skamarádil a rozhodl se sekat latinu, na něj tentokrát čeká nejtěžší úkol – aby zabránil zavření školy a zachránil výuku pro své oblíbené žáky.

Ztratili jsme Stalina

Co se stalo těsně poté, když se nejvyšší vedení Sovětského svazu dozvědělo, že jejich milovaný i obávaný vůdce Josif Stalin zemřel? Vážný i nevážný pohled na kritickou situaci v nejužším vedení komunistické strany. A možná to tak tenkrát opravdu bylo.

Vzkaz v láhvi

Třetí filmový případ kriminálního oddělení Q, které se specializuje na staré a nevyřešené případy. Dvojice detektivů musí rozlousknout záhadu vzkazu z láhve, která byla vytažena ze Severního moře po osmi letech. V napínavém krimi thrilleru se budou řešit únosy, psychopati i podivná sekta.

Složka 64

Čtvrtý a zatím poslední filmový příběh oddělení Q, které vzniklo v kriminálních knihách Jussi Adler-Olsena. Detektiv Carl Morck a jeho pobočník Assad řeší opět starý a nevyjasněný případ, tentokrát z ostrova Sprogo, který je propojen s aktuálním případem neznámých těl nalezených stovky kilometrů od původního místa činu.

Králové zlodějů

V roce 2015 došlo v Londýně k největší loupeži v britské historii, když zmizely šperky za více než 200 miliónů liber. Pachatelé byli nakonec policií odhaleni, jaké bylo jejich překvapení, když místo profesionální mladých lupičů objevila policie gang vysloužilých podvodníčků a důchodců. V hlavních rolích kriminálního drama podle skutečné události se objevil Michael Caine, Ray Winstone nebo Jim Broadbent.

Domino

I tento příběh působí na první pohled neuvěřitelně, ale i tento je natočen podle skutečné události. Úspěšná modelka Domino se rozhodla opustit rozjetou kariéru v módním byznysu, a místo toho se dala na dráhu nájemného zabijáka. Coby členka elitního komanda pochytala několik válečných zločinů a uprchlíků. V akčním thrilleru od režiséra Tonyho Scotta (Top Gun, Poslední skaut) úřaduje Keira Knightley.

Neznámá bitva

Krvavé a realistické zobrazení jedné z méně známých bitev na ruském území během druhé světové války. Malá vesnice se stane centrem urputného boje mezi Rudou armádou a Nacisty. Velitel malé jednotky čelí neřešitelné situaci – buď se bude snažit udržet získanou vesnici proti mnohonásobné přesile, a nebo své vojáky stáhne, za co mu hrozí čeká vojenský tribunál kvůli neuposlechnutí rozkazu.

Pro další novinky okolo Vodafone TV nezapomeňte sledovat náš FacebookInstagram a nově také tuto rubriku s tipy na webu Vodafone.

Novinky na Vodafone TV: Love Nature, TV 1000, Nickelodeon pro všechny a sport už jen v HD

Od úterý 10. listopadu najdou diváci Vodafone TV a UPC TV v nabídce dva nové programy - Love Nature HD a TV 1000 Russkoje Kino. Zároveň do konce prosince zpřístupníme programy Nickelodeon, Nicktoons a Nick jr. pro všechny diváky.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí