Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Nový 100 % neomezený mobilní tarif

Včetně dat v mobilu a jejich rychlosti, volání i SMS

Red Maxi

Neomezené volání
Neomezené SMS
Sleva až 4 000 Kč na zařízení
Neomezeně dat
Původní tarif jsme nafoukli. Nově s neomezenými daty a plnou rychlostí.

Cena tarifu je včetně DPH.

Volání, SMS a MMS

 • Voláte neomezeně, a to do všech mobilních i pevných sítí v ČR
 • SMS posíláte také neomezeně do všech mobilních sítí v ČR
 • MMS zpráva stojí 4,54 Kč ať už ji pošlete kamkoliv v ČR
 • Jen volání na barevné a informační linky (čísla začínající např. 840, 844 apod.) mohou být účtována, detaily najdete v Centru péče

Mobilní internet v rámci tarifu

 • Získáváte NEOMEZENĚ mobilních dat.
 • Neomezená mobilní data s neomezenou rychlostí.
 • Nejste si jistí, kolik dat budete potřebovat? Snadno a rychle si to spočítáte na naší datové kalkulačce.
 • Máme nejlepší síť v Česku - už počtvrté jsme se stali vítězem nezávislého testu společnosti P3 communications, který se zaměřil na úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů.

Roaming a volání do zahraničí

 • Volání do zahraničí: Součástí tarifu máte 1000 minut volání do zahraničí, které můžete využít pro volání z ČR do zemí Regionu 1, Andorry, Kanady, Monaka, San Marina, Švýcarska a USA. Pokud budete volat nad rámec 1000 volných minut nebo do jiných zemí v zahraničí, bude cena závislá na zemi, do které voláte. V případě, že často voláte do jedné konkrétní země, doporučujeme vám aktivovat zvýhodněný balíček My Country.
 • Roaming: V EU, Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a na Islandu už jste jako doma, takže i tam voláte a SMSkujete neomezeně a k dispozici máte i datový balíček*. Zdarma můžete využít také 7 dní Roamingu na den ve více než 100 zemích světa (mimo EU). Kdy a kde je využijete je jen na vás. Služba se zapne na 24 hodin po prvním hovoru, odeslané SMS nebo připojení k internetu. Poté můžete volat a SMSkovat za podmínek jako máte doma, a to na všechna čísla v zemi, kde právě jste a také do ČR. V základním nastavení služby můžete také prodatovat až 500 MB ze svého domácího datového balíčku.
 • Chystáte se někam jinam? U tarifu automaticky nastavujeme World roaming, se kterým zaplatíte pouze za jednotky, které v cizině využijete. Služby pro volání v zahraničí si ale můžete kdykoliv změnit. Více informací, kompletní nabídku a aktuální ceník najdete na stránkách roamingu a volání do zahraničí.

* Na tarify s neomezenými daty se vztahuje nařízení EU (No 531/2012), na základě kterého uplatňujeme limit čerpání dat v Zóně 1 (v zemích EU, Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu). V rámci promoakce jsme pro vás tento limit od 1. 1. 2020 navýšili na 58 GB, které můžete v Zóně 1 vyčerpat bez příplatku. Po vyčerpání jsou data v Zóně 1 účtována po kB dle platného ceníku.

Potřebujete poradit?
Pomůžeme vám vybrat ideální tarif

Vše vám rádi vysvětlíme. Stačí jen zadat kontakt a my se vám ozveme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí