Vodafone

Tablety od 1 Kč

Díváte se na speciální nabídku pro naše věrné zákazníky, kteří u nás mají paušální tarif alespoň 6 měsíců. Tablet získáte za lepší cenu.

 

Kdo může tablet od 1 Kč získat?

Této nabídky mohou využít pouze naši věrní zákazníci, kteří jsou s námi alespoň 6 měsíců, nebyli na žádném čísle v posledních 3 měsících v prodlení s platbou a průměrně za naše služby na svém zákaznickém účtě utratili alespoň 50 Kč (do částky se nezapočítávají platby třetím stranám).

Tablet si jako věrný zákazník můžete pořídit:

  • k vašemu číslu zároveň s prodloužením smlouvy (případně uzavřením nové smlouvy),
  • s novým číslem (případně přeneseným od konkurence) a udělat tak radost třeba někomu z rodiny,
  • ve obou případech musí být minimální měsíční plnění na SIM kartě alespoň 690 Kč.

Jak postupovat a více informací najdete v sekci nejčastější otázky.

Nesplňujete podmínky věrného zákazníka?

Ještě nejste u Vodafonu, nebo nesplňujete podmínky popsané výše? I pro vás máme lákavé nabídky, pokračujte na stránku tabletů.

Potřebujete poradit s nákupem tabletu?

Nechte nám na sebe číslo. Zítra vám zavoláme a pomůžeme vám.

Při nákupu v eShopu
ušetříte na splátkách.

Kdo nakupuje online, má pod čepicí! Za tablet totiž zaplatíte nyní jen 1 Kč a zbytek ve výhodných měsíčních splátkách. Oproti nákupu v prodejně na splátkách ušetříte i více než 1000 Kč.

Slevu získáte vždy při objednání tabletu zároveň s tarifem (se 4 GB nebo 10 GB) v eShopu, ať již s doručením přímo domů, nebo s převzetím v prodejně.

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáváte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky zároveň s tarifem. Během této doby můžete nepoškozené zařízení vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu můžete bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení zakoupená samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží.

Doručení zdarma
nebo vyzvednutí v prodejně.

Doprava je u nás vždy zdarma, když je součástí objednávky alespoň jedna SIMka, telefon, tablet nebo modem. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za dopravu zaplatíte 80 Kč. Zboží vám doručíme do 2 pracovních dnů. Vybrat si můžete Českou poštu nebo kurýrní službu.

Nedočkavci ocení vyzvednutí v prodejně třeba již dnes. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny si totiž můžete objednávku bezplatně vyzvednout ještě tentýž den. V ostatních případech budeme mít zboží přichystáno následující pracovní den.

Další informace nejen o doručování najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

Často kladené otázky

Vše, co potřebujete vědět při koupi zvýhodněného  tabletu.

Jaké jsou podmínky nabídky tabletů od 1 Kč?

Nabídka zvýhodněných tabletů s počáteční platbou 1 Kč je určena pro naše věrné zákazníky, kteří jsou s námi alespoň 6 měsíců, mají tarif s minimálním měsíčním plněním alespoň 690 Kč, nebyli na žádném čísle v posledních 3 měsících v prodlení s platbou a průměrně za naše služby na svém zákaznickém účtě utratili alespoň 50 Kč (do částky se nezapočítávají platby třetím stranám).

Lze výše uvedené tablety získat i bez splátek?

Ano. Na detailu telefonu si můžete zvolit, že splátky nechcete. 

Proč se vyplatí objednat v eShopu?

Tablety s tarifem v nabídce pro věrné zákazníky získáte při nákupu online ještě výhodněji. V eShopu i v prodejně pořídíte telefony s počáteční platbou 1 Kč, při objednávce v eShopu ještě navíc ušetříte na splátkách až 1200 Kč. Slevu získáte vždy při objednání v eShopu, ať již s doručením přímo domů, nebo s převzetím v prodejně.

Mohu si tablet od 1 Kč objednat ke svému číslu, a jaký je postup?

Ano, když si na svém čísle zároveň prodloužíte stávající řešení  se smlouvou na 2 roky s minimálním měsíčním plněním alespoň 690 Kč. Takovou aktivaci můžete v eShopu zároveň s koupí tabletu provést, pokud na svém čísle máte tarif bez smlouvy nebo pokud vám do konce smlouvy zbývá 10 měsíců nebo méně.

Postup: Přihlaste se administrátorským heslem do Můj Vodafone a následně přejděte do eShopu na stránku Tablety. Tam uvidíte nabídku přímo pro vás.

Jak tablet od 1 Kč objednat k novému číslu, třeba do rodiny?

Přihlaste se administrátorským heslem do Můj Vodafone a následně přejděte do eShopu na stránku Tablety. Tam si můžete navolit, že chcete nabídku s novým tarifem pod váš zákaznický účet. V košíku si pak dále budete moci zvolit, zda chcete nové číslo, nebo číslo přenést od jiného operátora.

Nesplňuji podmínky pro získání tabletu za 1 Kč, co mi můžete nabídnout?


Ještě nejste u Vodafonu, nebo nesplňujete podmínky pro pořízení telefonu s počáteční platbou 1 Kč? Nevadí, i vám máme co nabídnout. V eShopu získáte k nové nebo prodloužené smlouvě s minimálním měsíčním plněním alespoň 690 Kč tablety se slevou 2000 Kč.

Zobrazit tablety

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.