Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tady se vyhrává žhavá novinka Samsung Galaxy S10+

Soutěžte s námi do 22. 3. 2019 a jeden z deseti galaktických kousků za 25 977 Kč může být váš.

Bohužel, soutěž o Samsung Galaxy S10 už je za námi.

Ale určitě bude nějaká další, tak to třeba vyjde příště.

Nová Galaxy S10+ je prostě pecka.

Jubilejní 10. generace řady Galaxy S určitě pomůže Samsungu dobít zpět svou pozici. S10+ má všechno, a ještě něco navíc. Uchvátí vás Super 6.4" Dynamic AMOLED displejem s průstřelem pro dvě přední čočky a integrovanou čtečkou otisků prstů. Trojitý zadní fotoaparát zachytí každý detail vašeho života a 8nm čipset Exynos 9820 všechno udržuje pěkně v plynulém a svižném chodu. Super rychlé tempo podporuje i velkorysá RAM (8 GB) a nezklame vás ani velkorysé úložiště, které navíc nabízí i prostor pro microSD kartu. A opomenout nemůžeme ani bombastickou baterii, která nabízí štědrou kapacitu 4100 mAh?

A představte si, že S10+ umí i na přední kamerku natočit biják ve 4K kvalitě.

Pohlcující infinity displej Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji Profesionální fotoaparát Celodenní výdrž baterie Bezdrátové sdílení energie

prohlédnout si telefon

Často kladené otázky

Od kdy do kdy soutěž trvá?

O deset parádních kousků Galaxy S10+ můžete soutěžit až do 22. března 2019. Všichni, kdo si během předjarního měsíce pořídí nový tarif (nebo prodlouží stávající) na 24 měsíců v minimální výši 690 Kč měsíčně a sdělí nám heslo Samsung.

Šťastné výherce vylosujeme nejpozději 29. března 2019 a hned je budeme kontaktovat.

V uvedeném období se mi smlouva prodloužila automaticky, budu zařazen do soutěže?

Podmínkou zařazení do soutěže je souhlas s jejími podmínkami. Ten vyjadřujete uvedením soutěžního hesla SAMSUNG při obnovení smlouvy. Na automatické prodloužení smlouvy se proto soutěž nevztahuje.

Pokud přes to chcete o Galaxy S10+ hrát, můžete si smlouvu prodloužit o dalších 24 měsíců, uvést galaktické heslo a jste ve slosování.

Do kdy soutěž vyhlásíte, jak dáte výhercům vědět? Budou někde uvedeni?

Jména výherců zveřejňovat nebudeme. Jednoduše "šťastné desítce" zavoláme, a to do 7 dnů od skončení soutěže tzn. nejpozději 29. března 2019.

Můžu se zúčastnit víckrát, mám u vás 3 čísla a u všech bych prodloužil smlouvu?

Ano, pokud u nás máte víc telefonních čísel a u všech do 22. 3. s heslem Samsung prodloužíte smlouvu (v minimální výši 690 Kč měsíčně), ztrojnásobíte svou šanci na výhru.