Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tady se vyhrává žhavá novinka Samsung Galaxy S10+

Soutěžte s námi do 22. 3. 2019 a jeden z deseti galaktických kousků za 25 977 Kč může být váš.

Jak na to?

Prodlužte si do 22. března 2019 smlouvu nebo si pořiďte nový tarif se smlouvou na 24 měsíců.
Pak už jen uveďte heslo Samsung a my vás automaticky zařadíme do slosování.
Po akci vylosujeme 10 šťastných a do konce března zavoláme možná právě vám.

Online nebo osobně

Stačí si vybrat, co je vám milejší.

Nakupte v eShopu

Pořiďte si nový tarif se smlouvou v našem eShopu od 690 Kč měsíčně a v objednávce připište do poznámky heslo Samsung.

CHCI POŘÍDIT TARIF ONLINE

Přijďte do prodejny

Prodlužte si svůj tarif nebo pořiďte nový - oboje min. za 690 Kč měsíčně, a u pokladny jednoduše řekněte heslo Samsung.

CHCI DO PRODEJNY

Mrkněte na podmínky soutěže

Nová Galaxy S10+ je prostě pecka.

Jubilejní 10. generace řady Galaxy S určitě pomůže Samsungu dobít zpět svou pozici. S10+ má všechno, a ještě něco navíc. Uchvátí vás Super 6.4" Dynamic AMOLED displejem s průstřelem pro dvě přední čočky a integrovanou čtečkou otisků prstů. Trojitý zadní fotoaparát zachytí každý detail vašeho života a 8nm čipset Exynos 9820 všechno udržuje pěkně v plynulém a svižném chodu. Super rychlé tempo podporuje i velkorysá RAM (8 GB) a nezklame vás ani velkorysé úložiště, které navíc nabízí i prostor pro microSD kartu. A opomenout nemůžeme ani bombastickou baterii, která nabízí štědrou kapacitu 4100 mAh?

A představte si, že S10+ umí i na přední kamerku natočit biják ve 4K kvalitě.

Pohlcující infinity displej Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji Profesionální fotoaparát Celodenní výdrž baterie Bezdrátové sdílení energie

Soutěžit a vybrat tarif

Často kladené otázky

Od kdy do kdy soutěž trvá?

O deset parádních kousků Galaxy S10+ můžete soutěžit až do 22. března 2019. Všichni, kdo si během předjarního měsíce pořídí nový tarif (nebo prodlouží stávající) na 24 měsíců v minimální výši 690 Kč měsíčně a sdělí nám heslo Samsung.

Šťastné výherce vylosujeme nejpozději 29. března 2019 a hned je budeme kontaktovat.

V uvedeném období se mi smlouva prodloužila automaticky, budu zařazen do soutěže?

Podmínkou zařazení do soutěže je souhlas s jejími podmínkami. Ten vyjadřujete uvedením soutěžního hesla SAMSUNG při obnovení smlouvy. Na automatické prodloužení smlouvy se proto soutěž nevztahuje.

Pokud přes to chcete o Galaxy S10+ hrát, můžete si smlouvu prodloužit o dalších 24 měsíců, uvést galaktické heslo a jste ve slosování.

Do kdy soutěž vyhlásíte, jak dáte výhercům vědět? Budou někde uvedeni?

Jména výherců zveřejňovat nebudeme. Jednoduše "šťastné desítce" zavoláme, a to do 7 dnů od skončení soutěže tzn. nejpozději 29. března 2019.

Můžu se zúčastnit víckrát, mám u vás 3 čísla a u všech bych prodloužil smlouvu?

Ano, pokud u nás máte víc telefonních čísel a u všech do 22. 3. s heslem Samsung prodloužíte smlouvu (v minimální výši 690 Kč měsíčně), ztrojnásobíte svou šanci na výhru.