Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

SONY bezdrátová sluchátka WHCH700N

Bezdrátová sluchátka s funkcí odstranění okolního hluku.

Aktuální cena: 2 877 Kč

Koupit příslušenství

Méně než 5 kusů v prodejně i k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSLUSO7NB70394

Bezdrátová sluchátka s funkcí odstranění okolního hluku.

Snadné připojení přes Bluetooth a NFC - spárování jedním dotykem.

Aktivace AINC (Artificial intelligence noise cancelling) jedním tlačítkem aktivuje přizpůsobení NC okolnímu prostředí a u okolní hluk je upravován pro dosažení optimálního výkonu.

40 mm reproduktor s neodymovým magnetem reprodukuje zvuk živě a kvalitně. Frekv. rozsah 20-20 000 Hz, citlivost 97 dB/mW (při 1 kHz při připojení s kabelem a zapnutým AINC), 98 dB/mW (při 1kHz při připojení kabelem a vypnutým AINC). Odnímatelný 1,2 m dlouhý kabel zakončený L 3,5 mm jackem. Bluetooth ver. 4.1, dosah 10 m při přímé viditelnosti.

Podpora profilu A2DP, AVRCP, HFP, HSP a kodeku SBC, AAC, aptX, aptX HD.

Typ ochrany - SCMS-T.
Ovládání zvuku na sluchátkách. Možné použít i pro hands-free telefonování. Integrované technologie DSEE. Vstupy na sluchátkách micro USB a audio (3,5 mm jack).
Výdrž na baterii 35 hodin (BT, NC zapnuto), nabíjení přes micro USB cca 7 hodin.
Váha přibl. 240 g, součástí balení kabel na dobíjení + audio kabel jack-jack.

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?