Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro

Vynikající bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením šumu.

Aktuální cena: 4 977 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 2 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgslhufrpw02195

Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro přináší kromě čistého zážitku z poslechu hudby také novou definici aktivního potlačení hluku (ANC). Huawei představuje inteligentní hybridní dynamické ANC schopné rozpoznat lidský hlas, takto vám pak umožní uslyšet oznámení vaší zastávky v dopravním prostředku MHD, hlášení na letišti, nebo oslovení kolemjdoucím a to díky funkci „Voice mode“ kdy si zvolíte utlumení okolního hluku – kromě lidského hlasu. Z několika dalších možností můžete též volit například „Ultra režim“ pro hluboké potlačení okolního hluku a naprosto nerušený poslech. Prodyšný design sluchátek FreeBuds Pro propojuje vzduch uvnitř ucha s vnějším prostředím které jinak bývá sluchátkem odděleno, díky tomu nedochází k nepříjemnému přetlaku v uších a sluchátka je tak pohodlné nosit i celý den. Samozřejmostí je také výkonný mikrofon s funkcí potlačení šumu větru, takže s FreeBuds Pro nejen skvěle slyšíte, ale jste i sami výborně slyšet.

SPECIFIKACE

Sluchátka:
Výška: 26 mm

Šířka: 29,6 mm
Hloubka: 21,7 mm
Hmotnost: 6,1 g

Nabíjecí pouzdro:
Výška: 70 mm
Šířka: 51,3 mm
Hloubka: 24,6 mm
Hmotnost: 60 g

Barva:
Ceramic White (bílá)

Procesor:
Kirin A1

Audio technologie:
Aktivní potlačení hluku
Potlačení hluku při volání
Awarness mode
Voice mode

Senzor:
Bone sensor

Měnič:
11 mm dynamic

Konektivita:
Kompatibilita s Bluetooth: BT 5.2
Pop-up párování: Podporováno
Detekce nošení: Podporováno

Kapacita baterie:
Sluchátko: 55 mAh (min.)
Nabíjecí pouzdro: 580 mAh (min.)

Přehrávání hudby:
4 hodiny (s povoleným ANC)
7 hodin (s vypnutým ANC)

Hlasové hovory:
2,5 hodiny (s povoleným ANC)
3 hodiny (s vypnutým ANC)

Nabíjení:
Kabelové: USB typu C (5 V / 1,2 A / 6 W)
Bezdrátové: Podporováno (2 W)

Doba nabíjení:
Přibližně 40 minut u sluchátek (v nabíjecím pouzdře)
Přibližně 1 hodina pro nabíjecí pouzdro (kabelově, bez sluchátek)
Přibližně 2 hodiny pro nabíjecí pouzdro (bezdrátově, bez sluchátek)

Ovládání:
Dotyková gesta na povrchu sluchátek

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?